2737
2734
آیدا جون و همه اونایی که مشکل شقاق یا بواسیر دارید یه درمان قطعی براتون میگم.زالو درمانی .تا زمانی که خوب نشدی ادامه بده بار اول دوتا بنداز اطمینان داشته باش که حتما خوب میشی.برا تسکین درد هم بعد از هر بار دستشویی با پنبه آب سیب سفید یا زرد رو رو زایده بمال.منم دعا کن.انشالله که مفید باشه براتون
من که هر کاری کردم خوب نشدم فقط عمل چاره کارم شد از زمانی هم که عمل کردم تا به امروز هیچگونه درد یا ناراحتی نداشتم
این ویتامین e رو فقط امتحان نکردم امتحان کنید شاید نیاز به عمل نداشته باشین
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داخل قرص ویتامین e روغن هست قرصو با یه چیزی سوراخ کنید روغن داخلشو دقیقأ رو شقاق بزنید ببخشید اینو میگم ولی لازمه که انگشتتونو داخل مقعد فرو ببرید
من تا الان 30 قرص استفاده کردم هر شب قبل از خواب یه قرص
الان کاملأ خوب شدم ولی از بازگشتش میترسم قصد دارم 20 قرص دیگه استفاده کنم
2742
خانمااااااااااااااااااااااا
عمل نکنیییییییییییییییییییییییییییییییین
مامان من شقاق داشت
خودمم داشتم
مامانم عمل کرد.اصلا فایده نداشت. فقط یه مدت بی اختیاری گرفت.عملش خیلی عوارض داره
فقط با مصرف ملین ها و فیبر ها خوب میشه.و نشستن تو آب داغ.شستن با آب داغ
با آب سرد نشورید و استرس نداشته باشید
من راحت خوب شدم
با غذا آب نخورید.یبوست میاره
کاهو و میده هویج روغن زیتون و هر فیبر داری خوبه
ایشالا همه خوب شن
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
2740
سلام، خانوما من رفتم کپسول ویتامین ای بخرم فقط از نوع ژله ای و شفافشو داشت و کپسولی که پودر توش باشه نبود و گفتن فقط همین مدل و البته قرصشم هست، حالا باید چیکار کنم؟ خیلی برام ضروریه
2706