2737
2734
عنوان

مانتو مانتو مانتو

1002 بازدید | 8 پست
خدا چرا مانتوها اینقدر زشتن امسال؟؟؟بیاین بگین مانتو از کجا خریدین و چه مدلیه؟؟؟
اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ )رعد آیه8) ا می داند که هر زنی ) در شکم خود ( چه چیز حمل می کند ) و بار او پسر یا دختر است ، و وضع جسمانی و روحانی ، و کیفیّتو کمیّت استعدادها و نیروهای بالقوّه در او چگونه است ( ، و می داند که رحمها از چه چیز می کاهند و بر چه چیز می افزایند ) و فعل و انفعالات دوران عادی و قاعدگی و آبستنی آنها چگونه بودهو زمان حاملگی و زایمان چه وقت و چقدر و بر چه منوال است ( ، و هر چیز در نزد او به مقدار و میزان است ) و از اندازه معیّن و حساب مشخّص برخوردار است ( .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی انقدر زشت بودن من مانتو نخریدم امسال 

همه طرح‌های سنتی هستن و زشت 

تیکر تاریخ تولدمه 🤩بعضی شبا چشا درشت، بیدار بعضی شبا دمِ پنجره صدا تُپق میاد بعضی شبا لقن مفصلام منم یه دوست ناباب، وسلام منم یه درس عبرت باخودم بَدم و اِلا دست به خیرم عشق می‌کنم بخنده چهره‌ات خدا نرسید شیطون رفت تو جِلدم پَ؛ چه قدرم راضیم دادا بچه مثبتا به گا میرن دادا به همه چی آره گفتیم جایِ نه بابا ما بَد و رفتیم لایِ صدتا راه جدیداً ردیفم تو پول تو چپ دادا چون تا وقتی پول هست آقام وایسادم زدنم تو دعواها ولی اَ ترس نشاشیدم تو شوارام صبرم کمه، حوصلم در حد حداقله چهل سالگیمو می‌بینم به تخت بستنش دستاشو بستن اَ دست نره من بسمه دلم تنگ شده برا نه برای اینکه دوباره بمیریم برا هم بی‌قرارم و دلتنگ سرِ گرم برا طعم قبل همه جمع یادمون رفت زندگی کنیم دیگه اصلا چیزی و حس نمی‌کنیم من اخمام تو همه، تو گریه می‌کنی مارو نگا تو چی حرفه‌ای شدیم منو این دست‌ساز باهم یه شبایی داریم که صبح‌ش درمانگاهم با این حال، تنها عین مَرد وایستادم عین مرد وایستادم❤️شایع و صادق اهنگ دلی ❤️انگار منو داشت میگفت
2731

اگه دوس داشته واسه یلدا یه خرید مانتو خفن داشته باشید با بهترین قیمت و طرحهای جدید تهیه کنید مانتوسنتر رو پیشنهاد می کنم. ازشون خرید داشتم واسه خانواده هم شیک هم قیمتاشون عالی چون عمده فروشن. 

برای ثبت نام اولی ها کارت vip میدن و تو برگه ثبت نامی امتیاز به ازای خرید هم دارن با 100 امتیاز میتونی یه محصول بخری.....

https://centermanto.com/product-category/لباس-زنانه/مانتو/

مدرس آموزش اینستاگرام مارکتینگ - آموزش ساده الگوریتم اینستاگرام - سئو کار سایت فروشگاهی SEO
2740