2737
2739
عنوان

بزرگترین ظلم پدرومادر تک فرزندی بودن بچشون!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2494 بازدید | 224 پست
خانم محترم شما نظرتون راگفتین منم نظرم را ..........شمااز کجا شرایط منو میدونید؟............از کجا م ...

من مشکلات خودمو کی به شما ربط دادم ?????من مشکلات تک فرزندی رو گفتم میخواید قبول کنید میخواید نکنید دیگه هم منو ریپلای نکنید اصلا حوصله ندارم جواب بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله فرق میکنه من از گزشته تجربه میگیرم نکه اشتباعشونووتکرار کنم😊

اشتباه هم تعریف متفاوتی از نظر من و شما داره

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2728
من مشکلات خودمو کی به شما ربط دادم ?????من مشکلات تک فرزندی رو گفتم میخواید قبول کنید میخواید نکنید ...

دیگه ریپلایت نمیکنم خوش اخلاق.ولی یه بار دیگه پستت را بخون...........به سلامت

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
برای نسل بچه های من و شما قطعا وضعیت بهتر میشه  منم خیلی پولدار نیستم،یه ادم معمولی با یه درام ...

نه نرفته بالا حقوق شرکت ۲تومن مونده 

من ۳ تا بچه هستیم اونم دهه ۷۰ ولی اوصاع خیلی بهتر بود خیلییییی خیلییییی میوه فراوان  گوشت فراوان 

الان میشه میوه خرید؟

نطراموم متفاوته بحث دیگه نمیکنم  دوستم

2740
من تك بچم و اولين بار تو ني ني سايت بود كه متوجه شدم از ديد خيليا تك بچه بودن بده  من ٢٣سال هر ...

از پدر مادرت میگی عزیزم منم هدفم تک فرزندیه پسرمه و میخوام مستقل باشه و شاد

ممنون عزیزم..........شما هم همینطور و ممنونم از شما که اینقدر منطقی با نظرات برخورد میکنید

آخه واقعا هر کی زندگیش شرایط خاص خودش رو داره و یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید .   

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
نه نرفته بالا حقوق شرکت ۲تومن مونده  من ۳ تا بچه هستیم اونم دهه ۷۰ ولی اوصاع خیلی بهتر بود خیل ...

منم بحثی ندارم ولی الان دو سه ساله که شرایط خیلی بهم ریخته 

قبلش تقریبا مناسب بود

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
انشالله اونايي كه بچه ميخوان سه قلو سه قلو باردار بشن  اوناييم كه نميخوان باردارنشن 😁😁

دعا کن خدا به من یه جفت دوقلو پسر با یه جفت دوقلو دختر بده😁

2706