2737
2734
عنوان

بزرگترین ظلم پدرومادر تک فرزندی بودن بچشون!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2494 بازدید | 224 پست
اون بحث بیکاری مربوط به سیاست دولت ها هست  من دارم نقش خانواده رو توضیح می دم  ضمن این ک ...

خب ما کجا زندگی میکنیم تو همین دولت؟

همچین میگین انگار یا خیلییییی پولدارید 

یا خیلی بیخیالید 

دهه ۶۰ گوشت کیلو ۲۰۰ بود؟

دهه ۵۰ برنج کیلویی۳۰ بود؟

من خودم تک فرزندم مشکلات خودم بودن ایناااااااا شما که تک فرزند نبودین نمیفهمین من چی کشیدم از تنهایی ...

خانم محترم شما نظرتون راگفتین منم نظرم را ..........شمااز کجا شرایط منو میدونید؟............از کجا میدونید من چندتا خواهربرادر دارم............شما که از زندگی من خبر ندارین لطفا اظهار نظر نکنید و مشکلات خودتون را به همه تعمیم ندین............

مامان ترنم سابق......عضویت 1387
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب گل من یکساعته داری با ما بحث میکنی من الان گفتم حداقل سه تا رو داری😡😡😡 تو اول یکی بیار بعد فت ...

من اگه خدا بوه حتما 4 تا رو میارم😂

تو دوران نامزدی با شوهرم سر 6 تا توافق کردیم ولی الان با این شرایط نمیشه😂

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2731
من خودم تک فرزندم مشکلات خودم بودن ایناااااااا شما که تک فرزند نبودین نمیفهمین من چی کشیدم از تنهایی ...

زمانه عوض شده همه نهايت دوتا دارن 

پس همه مشكلات كودكي شما ازبين رفته 

البته بگما من خودم خيلي دوست دارم يه خواهر براي دخترم بيارم ولي واقعا درتوانم نيس

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
من اگه خدا بوه حتما 4 تا رو میارم😂 تو دوران نامزدی با شوهرم سر 6 تا توافق کردیم ولی الان با این شر ...

آره منم قبل از بارداریم از این حرفا زیاد میزدم..الان اصلا نمیتونی اظهار نظر کنی بخدا ناراحت نشی از حرفم ولی اصلا نمیتونی درکی از بچه داری داشته باشی

ممنون عزیزم..اتفاقا خیلی به این قضیه فکرکردم...........ولی دیدم خانواده های چند فرزندی را که توی تصا ...

امیدوارم شاهد خوشبختی و موفقیتهاش باشین . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

من تك بچم و اولين بار تو ني ني سايت بود كه متوجه شدم از ديد خيليا تك بچه بودن بده 

من ٢٣سال هر كي ميگف خواهر برادر داري با يه حس افتخار خاصي ميگفتم نه 😂😂 

واقعا لذت بردم از تك بچه بودنم

البته شيوه تربيتي هم خيلييي تاثير داره ها 

من كاملا مستقل بودم و جدا زندگي ميكنم الانم

2740
زمانه عوض شده همه نهايت دوتا دارن  پس همه مشكلات كودكي شما ازبين رفته  البته بگما من ...

تنهایی تنهایی چطوری تنهایی از بین میره من منظورم تک فرزند بودنه نه دوتا بچه بودن تک فرزند بوددددد ن 

خب ما کجا زندگی میکنیم تو همین دولت؟ همچین میگین انگار یا خیلییییی پولدارید  یا خیلی بیخیالید ...

برای نسل بچه های من و شما قطعا وضعیت بهتر میشه 

منم خیلی پولدار نیستم،یه ادم معمولی با یه درامد معمولی

ولی عزیزم اگه امروز گوشت شده کیلو 150 قطعا درامد ها هم رفته بالا 

شما مخارج امروز رو به درامد سال 60 مقایسه می کنی؟

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
من اگه خدا بوه حتما 4 تا رو میارم😂 تو دوران نامزدی با شوهرم سر 6 تا توافق کردیم ولی الان با این شر ...

ماهم هميشه ميگفتيم چهار پنج تا ميخواهيم يكي خوب نيس🤣🤣🤣🤣

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

منم تک فرزند بودم واقعاااا خیلی بده.وقتی بزرگ شدم دوران دبیرستان به مامانم گفتم من خواهر برادر میخوام شما به من ظلم کردین مامانمم بچه دارشد دانشجو بودم خواهرم به دنیا اومد😄😍😍

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
مشکل اینه که کسی کم نمی کنه و عقده  میشه واسه بچه

مشکل همینجاست

اینجا که یه نمونه ای از جامعه هست هیچکس حاضر نیست حتی لباس نو بچه قبلی رو برای بچه فعلی بپوشه

2706