2733
2739
عنوان

آیامادرشوهرهای شماهم اینجوررررری هستن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 176 پست
امروزب شوهرم گفتم ک مامانت چی فک میکنه ک اینجوری رفتارمیکنه دیگه نمیرم خونه شون گفت ب درک نرو...همش ...

واقعا ساده ای، من یه ظرف بشورم اونجا شوهرم کلی تشکر میکنه باز من  رو نمیدم. با چنین شوهری اینجور کوزت شدی براشون؟!!

جاری بزرگم 15 سال باهاشون تو یه خونه زندگی کرده بود.از صبح تا شب همه کاراشونو انجام میداد.الان چندساله باهاش قطع رابطه کردن فقطم فحشش میدن! کلا قدرنشناس تشریف دارن

خدایا مرسی که مامان یه پسر مهربون و شیطونم 😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا اصلا تو عروسشون نبودی کی میخواست کاراشو بکنه.خواهر بنظرم دلت فقط برا خودت بسوزه نه دیگران..

اگه تو چهار روز دیگه زبونم لال مشکل کمر پیدا کنی یکدوم که کمکت نمیکنن تازه هزارتا حرفم بهت میگن.

برو خونشون  اگه داشت کاری میکرد مثلا سبزی پاک میکرد کمک کن .یا سفره رو جمع کن و بنداز ولی خودکشی نکن  وظیفه هیچ عروسی نیست لباسامادرشوهرشو بشوره حالا بیماری داشته باشه جا خواب باشه اره ولی دیابت  وکبدچرب که بیماریا رواجی هستن تو جامعه کمرش که سالمه 

بیخیال کل دنیا
عزیزم مگه خدمتکاری نرو  خب .اگر بخاطر ثوابش میری ک برات مهم نباشه اونا چی میگن تو اجرتو ازخدا ب ...

من نمیخوام ازم تشکرکنن ولی خب ازدخترش تعریف بیجانکنه واسه یه روز

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
2738
امروزب شوهرم گفتم ک مامانت چی فک میکنه ک اینجوری رفتارمیکنه دیگه نمیرم خونه شون گفت ب درک نرو...همش ...

خب چرا گفتي به شوهرت از همون خدمت واسه مادرشوهر معلومه خيلي بي سياستي شديد

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
من اصلأروم نمیشه کارنکنم یه جابشینم احساس زیادی بودن میکنم 

نه عزیزم مهمونی، عروسی

مگه اونا میان خونه شما این کارا رو میکنن!؟

اشتباه فقط از خودته، فقط میری اونجا تو شستن ظرفای خودتون یه کمک بده و پهن و جمع سفره

بقیه کارای اون خونه به شما ربطی نداره

من اصلأروم نمیشه کارنکنم یه جابشینم احساس زیادی بودن میکنم 

😐😐😐😐😐😐😐😐

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
وا اصلا تو عروسشون نبودی کی میخواست کاراشو بکنه.خواهر بنظرم دلت فقط برا خودت بسوزه نه دیگران.. اگه ...

همش خودشومیندازه ک مریضم،ازاونورم همش چیزای شیرین میخره قایمکی میخوره خودم دیدم نمیتونه خودشونگه داره بعدش قندش همش میره بالا

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

بچها من از خانواده شوهر بخصوص پدرشوهرم خیلللی راضیم همیشه داشته و دستمونو گزفته حتا بعد عروسی کادو براموت پنکه فرش کمد ازین چیزای سنگین اورده 

بمناسبت های مختلف

کللللی هم کمک هزینه هستن و احترام میکنن و منودوسدارن

تک عروسم

ولییییی با این حال بازم یه سری نیش هایی دارن ک اصللللن ازشون ساده نمیگذرم درجا جوابشونو میدم و اصلن کوتاه نیمام

حرف حق هم ک جواب ندره

میخام بگم درهر حال خانواده شوهر هستن و نباید روداد

♥️♥️
مادر شوهر منم در نظرش عروس خوب یعنی کلفت دائم از عروس های بقیه تعریف میکنه  منم عمرا براش کار ...

من فقط وقتی برا شام دعوت میکنه اونم نه بخاطر ما وقتی مهمون میاد خونش مارو هم صدا میکنه وگرنه دعوت شخصی که نیس اونموقع ظرفارو میشورم.. دختراش هم نیستن 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706