2737
2734
عنوان

آیامادرشوهرهای شماهم اینجوررررری هستن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 176 پست
بجاي اينكه بريزي تو خودتو بگي ديگ نميرم همون ديشب شاكي ميشدي ميگفتي پس من اينهمه كارميكنم ب چشمتون ن ...

متاسفانه روم نمیشه بگم،اینقدم ناراحت شدم دست چپم ازناراحتی دردگرفت شونه هام تیرمیکشن

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
ما توی یه ساختمانیم...انگار عادت شده بود من بشورم منم دیگه گاهی میشورم البته آدم های بدی نیستن خدا ...

منم اوایل عقدم هر وقت میرفتم میگفت ظرفا رو بشور.جارو کن.غذااماده کن یبار گفتم شرمنده پریودم نمیتونم بحساب خودش بدش اومد دیگه نگفت

بیخیال کل دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما توی یه ساختمانیم...انگار عادت شده بود من بشورم منم دیگه گاهی میشورم البته آدم های بدی نیستن خدا ...

اره واقعا همینطوره

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

نه من هیچوقت دو خونشون دست ب هیچی نمیزنم قبل بارداریم اگه برا غذا میرفتیم ظرف میشستم الان اون میاد خونمونو تمیز میکنه رو نمیدم ک متوقع بشه منم ازش توقع ندارم کاری بکنه خودش میگه دوست دارم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2731
یعنی من اگه تعداد مریضیای مادرشوهرمو بگم شاخ درمیارین,هربیماری که بگی این بیچاره داره,آخرش خودش کارا ...

😱عجب مادرشوهری عزیزم😍

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔

منم اول مادرشوهرم عمل کردبازبون روزه بازمهموناپذیرایی میکردم کاراشونومیکردم بعدبرگشتن گفتن چراتواومدی جارونزدی باورکنیدففط جارونزده بودم منم ازاون موقع دیگه دست به سیاسفیدنمیزنم اصلاخودشون غذارومیترن میرزارن جلوم میم ظرف بشورمم مادرشوهرم خودش فهمیده چیکارکردن خودش میادابکشیشون میکنه

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
منم اوایل عقدم هر وقت میرفتم میگفت ظرفا رو بشور.جارو کن.غذااماده کن یبار گفتم شرمنده پریودم نمیتونم ...

والا انگار کلفت گرفتن

خونه فامیلاشون میرم کمک میکنم در حد انداختن و جمع کردن سفره اما اصلا ظرف نمیشورم

خونه منم میان ظرف رو میگذارم ماشین

چه عروس خوبی هستی بیچاره مادرم دیابت داره و مریضی قلبی ولی خودش همه کاراش مبکنه ما که دختریم کاری چندان نمیکنیم عروسمون که اینقدر پررو با بچش میاد تا ظهر میخوابه مادر من باید بپزه بیاره جلوش همه میگن چقدر شما بدبختین اینقدر رو دادین هیچی نمیگیم بهش اون وقت بعضی ها هم نمک نشناسی تو ذاتشون 

2740
من فقط۳سال اول میرفتم خونه مادرشوهرم الان ۱۰ساله نرفتم چون خودشو و دختراش واقعا زندگی خراب کن هسن آخ ...

چقدحسوووود...توزندگی ماهم خیلی دخالت میکنن دوروزپیش خونه شون بودیم ازاونجامیخواستم برم آرایشگاه وقت داشتم میخواستیم بیایم بیرون پرسیدکجامیریدگفتم بیرون گفت واسه چی؟گفتم کارداریم بعدم اومدم بیرون،شوهرم همیشه طرف اوناست

بله واقعأ،متاسفانه توی این سه سال ک عروسشون بودم فقط خوبی کردم اماب چشمشون نمیادک نمیاد

والا ما خوبی هم میکنیم آخرش کسی که قیافه میگیره مادرشوهر مثلا بزرگترن باید عقلشون بیشتر باشه بزرگی کنن طوری رفتار کنن که ما همیشه شرمندشون باشیم ولی متاسفانه مغز که کوچیک باشه کاری نمیشه کرد منکه که دیگه ول کردم دیگه به کاراش نه فکر میکنم نه برام مهم 

زندگی زیباست ...
امروزب شوهرم گفتم ک مامانت چی فک میکنه ک اینجوری رفتارمیکنه دیگه نمیرم خونه شون گفت ب درک نرو...همش ...

خدا همه مردها به راه راست هدایت کنه 

که چه حق با خانوادش باشه چه نباشه 

تو حرف و کلام طرف اونها هستن

خب بره قندش بره بالا چي ميشه؟؟ضررش مال خودشه فوقش انسولينشو ميزنه پاميشه كاراشو ميكنه

انسولین نمیزنه ک من ضعیفه بدنم وسوراخ سوراخ میشه دستم نمیتونم تحمل کنم....ازبس خونه شون میریم هی میگه مریضم مریضم دپرس میشم کلأ

2706