2737
2739
عنوان

بیبی چک ۱۴روز بعد از اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 11388 بازدید | 55 پست

منم یه ماه کلومیفن خوردم روز ۱۶ رفتم سونو یه فولی ۱۸ داشتم یه ۱۹ خوب بود

ولی بعدش لترو خوردم چند ماهه روز ۱۳ دوتا فولی ۲۰ و ۲۱ یا ۲۲ و ۲۱ دارم

رو منم لترو بهتر جواب داد

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟؟؟؟؟!!!!!! اخه من ماه اول یکی خوردم ماه قبل نخوردم اینماه شبی دوتا....بنظرت حالا اگ امپول بزنم ...

ن این فولی هت ب امپول نیاز ندارن

منم ماه اول  روزی یدونه کلونیفن خوردم نتیجه نداد

ماه دوم روزی دوتا خوردم نتیجه نداد

ماه سوم لتروزول خوردم عالی بود

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
بالایی ۱۳ روز بعد آمپول پایینی ۱۵ روز البته من دوتا امپول زدم باهم تو اگه یکی زدی احتمال بارداریت ...

اثر امپول تا ۱۴ روز عزیزم،تو هم مث پارسال من شدی.بارداری شیمیایی بوده،یعنی شرایط خوبی واسه لانه گزینی نبوده،بتا من اول ۲۰ بود دو روز بعد ۸۶ دو روز بعد۱۱۲ بعدم شده ۵۰ و سه روز بعد با درد شدید پریود شدم

2728
منم یه ماه کلومیفن خوردم روز ۱۶ رفتم سونو یه فولی ۱۸ داشتم یه ۱۹ خوب بود ولی بعدش لترو خوردم چند ما ...

لترو عالیه شبی چندتا خوردی من شبی سه تا

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
استارتر عزیز یه سوال؟؟ شب چندم سیکلت امپول زدی؟ چه روزایی از سیکلت نزدیکی کردی؟

روز ۱۴ رفتم سونو،تو هر تخمدانم یه فولی ۲۱،۲۲داشتم ،همونجا دوتا اچ سی جی زدم ،همون شبش و روز درمیون تا ۲۰سیکلم نزدیکی داشتم،

2738
منم این برج زدم ۱۴ روز بعد آمپول زدم منفی بود بستگی به بدن داره یکی زود بدنش دفع میکنه یکی طول میده

من روز ۱۱زدم سفید بود ،مطمن شدم اثرش رفته،الان نگرانیم بارداری شیمیایی😢

اثر امپول تا ۱۴ روز عزیزم،تو هم مث پارسال من شدی.بارداری شیمیایی بوده،یعنی شرایط خوبی واسه لانه گزین ...

یعنی چی شرایط خوبی برای لانه گزینی نبوده

خب شما نگفتن بهتون چرا لانه گزینی نتونسته انجام بشه

شاید مشکلی داریم که باید حلش کنیم

رفتم تو فکر

نکنه باردار شم همش لانه گزینی نشه 

چی میشه که نمیشه

من ضخامت آندومترمم خوب بود

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
لتنزول؟ بخورم ینی 

اره این‌ماه امپول نزن پری ک شدی از شب سوم پریت شبی ۳عدد لتروزول بخور تا ۵ شب یعنی جمعا ۱۵ قرص روز ۱۲ برو سونو مطمئن باش اونوقت فولی بالای ۱۸ داری

بعدش همون شب دوتاhcg همزمان تزریق کن 

روز ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ اقدام کن

راستی اینم بگم ب شوهرت کپسول ویتامین e بده هرشب با مولتی ویتامین و فولیک اسید

خودتم قرص ب کمپلکس بخور و فولیک و ویتایین e و ویتامین D ۱۰۰۰

روزی یدونه ام‌متفورمین با ناهار بخور

کارایی ک‌گفتم مو ب مو بکن انشاالله صد درصد نتیجه میگیری قول میدم

البته ب شرطی همسرت سالم باشه