2733
2734
عنوان

بیبی چک ۱۴روز بعد از اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 11388 بازدید | 55 پست

ببین دکترمن میگفت تا ۲۰روزنباید بی بی چک بزنی

میگفت باید موعدت بگذره تا قبل موعد پریود و زیر بیست روز ممکنه جوابش کاذب باشه

ولی نمیشه هم گفت که باردار نیستی!!

انشاءالله هرچی خیره!

میشه قبل از امپول ازادسازی رابطه داشت...باردار شد ؟ ینی بعدش شرایطش نیس فقط قبلش میشه

بستگی به زمان لقاح داره،اگه اشتباه نکنم اسپرم تا ۷۲ ساعت زنده میمونه،امپولم که میزنی بعد ۳۶ ساعت ازاد میکنه تخمکای بالغ رو،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من دلتو خوش نکن صبر کن دو روز درگه هم بی بی چک بزن اگه اونم هاله زد برو آز 

من دوتا آمپول اچ سی جی زده بودم چند ماه پیش تا روز ۱۶ بی بی چکم مثبت بود روز ۱۷ منفی شد

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2731
بستگی به زمان لقاح داره،اگه اشتباه نکنم اسپرم تا ۷۲ ساعت زنده میمونه،امپولم که میزنی بعد ۳۶ ساعت ازا ...

میشه تایپیکم رو بخونی نظرتو بگی

یک عدد کاربر قدیمی  لطفا واسه مامانشدنم یه صلواتبفرستید
2738
لینکش بزار عزیزم

من امروز روز ۱۱سیکلم بود رفتم سونو فولیکول دادم از شب ۴تا ۸ چری شبی دوتا کلومفین خورده بودم .سه تا فولی ۱۲.۱۳.۱۴داشام ...ینی بزرگ میشن؟ اخه شوهرم فقط تا جمعه صبح خونس اخرین رابطم همون موقف میشه اگ بعدظهرش امپول ازادسازی بزنم ولی دیگ رابطه نداشته باشم ممکنه باردار شم

من امروز روز ۱۱سیکلم بود رفتم سونو فولیکول دادم از شب ۴تا ۸ چری شبی دوتا کلومفین خورده بودم .سه تا ف ...

من دوماه کلومیفن خوردم فولیهام از ۱۳ بالاتر نمیرفتن دیگ این‌ماه خودن بدون‌تجویز پزشک لتروزول گرفتم شبی ۳تا خوردن از شب سوم سیکلم تا پنج شب. روز ۱۲ ک رفتم سونو دوتا فولی ۲۱و ۲۳ داشتم داشتم بال درمیاوردم روز ۱۲ شب دوتا hcg زدم شب ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ پی در پی نزدیکی کردم. حالا امروز روز ۱۶ سیکلم هست نمیدونم انروزم اقدام کنم یا نه؟ 

اگ تنبلی تخمدان داری لتروزول عالیه

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
لینکش بزار عزیزم

استارتر عزیز یه سوال؟؟

شب چندم سیکلت امپول زدی؟

چه روزایی از سیکلت نزدیکی کردی؟

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
همینجوری بود هالش یا پررنگتر؟

پررنگ تر الان عکسشون رو برات میذارم

بیخودی به خودت امید نده 

ولی نا امیدم نشو 

خیلیا از روز ۹ اثر آمپول از بدنشون بیرون رفته

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

بالایی ۱۳ روز بعد آمپول

پایینی ۱۵ روز

البته من دوتا امپول زدم باهم تو اگه یکی زدی احتمال بارداریت بیشتر میشه

من دیگه مطمئن بودم باردارم 

رفتم آز دادم بتام ۳۶ بود 

دکتر گفت دو روز بعدش تکرار کن

روز ۱۷ بی بی زدم کمرنگ بود خیلی آز دادم بتام ۲۰ بود گفتن اثر آمپول بوده

خدا سر هیچکس نیاره چون خودم خیلی اذیت شدم میگم توام دلتو خوش نکنی خدایی نکرده مثل من نشی ان شالله هر چی خیره

من روز هجدهم پریود شدم

من دوماه کلومیفن خوردم فولیهام از ۱۳ بالاتر نمیرفتن دیگ این‌ماه خودن بدون‌تجویز پزشک لتروزول گرفتم ش ...

واقعا؟؟؟؟؟!!!!!! اخه من ماه اول یکی خوردم ماه قبل نخوردم اینماه شبی دوتا....بنظرت حالا اگ امپول بزنم قبلش اقدام داشته باشم باردار نمیشم؟

من امروز روز ۱۱سیکلم بود رفتم سونو فولیکول دادم از شب ۴تا ۸ چری شبی دوتا کلومفین خورده بودم .سه تا ف ...

روز جمعه میشه ۱۳سیکلت ،تازه ۱۴ باید دوباره بری سونو بعد اگه بالغ شده بود امپول بزنی،حالا تو اقدامت رو بکن ،ولی دقیقا تو زمان طلایی  میگی شوهرت نیس