2733
2734
عنوان

بیبی چک ۱۴روز بعد از اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 11388 بازدید | 55 پست
اره این‌ماه امپول نزن پری ک شدی از شب سوم پریت شبی ۳عدد لتروزول بخور تا ۵ شب یعنی جمعا ۱۵ قرص روز ۱۲ ...

اخه متفورمین لاغر میکنه من نمیخام لاغر بشم 😔

یک عدد کاربر قدیمی  لطفا واسه مامانشدنم یه صلواتبفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه متفورمین لاغر میکنه من نمیخام لاغر بشم 😔

خوب متفورمین واسه اینکه ک تخمدان هارو تحریک میکنه ب تخمک گذاری

حالا میخای نخور

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
یعنی چی شرایط خوبی برای لانه گزینی نبوده خب شما نگفتن بهتون چرا لانه گزینی نتونسته انجام بشه شاید ...

دکترم گفت شاید اسپرم شوهرت ضعیفه،و شاید هزاران دلیل دیگه،تو شوهرت از داده،مطمنی نیاز به تقویت نداره؟اندومترت روز چند سیکل چند؟

2731
دکترم گفت شاید اسپرم شوهرت ضعیفه،و شاید هزاران دلیل دیگه،تو شوهرت از داده،مطمنی نیاز به تقویت نداره؟ ...

من روز ۱۴ سیکل آندومترم ۸ بود 

شوهرمم آز داد نرمال بود مشکلی نداشت

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
بالایی ۱۳ روز بعد آمپول پایینی ۱۵ روز البته من دوتا امپول زدم باهم تو اگه یکی زدی احتمال بارداریت ...

چرا شما میگی ی امپول بزته شانس بارداریش بیشتره من اون ماه ی دونه زدم نشدم این ماه دوتا زدم ینی باردار نمیشم؟؟

خدایا شکرت🥰🥰🥰🥰بخاطر نیعمتی ک بهم دادی خدایا سپردم ب خودت صحیح و سلامت برسون ب دستم😍😍😍قسمت همه منتظرا انشاالله❤❤
چرا شما میگی ی امپول بزته شانس بارداریش بیشتره من اون ماه ی دونه زدم نشدم این ماه دوتا زدم ینی باردا ...

نه با توجه به بی بیش گفتم اخه یه امپول تا روز ۱۴ اثرش تو بدن نمیمونه

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2740
قبلترش نزده بودی اخه من روز۱۱ زدم خییییلی کمرنگ بود

من اون ماهی که باردار شدم روز ۹ بعد از آمپولا هاله داشت روز ۱۰ منفی تا روز ۱۱ منفی بود روز ۱۲ باز هاله انداخت