2733
2739
عنوان

تهوع صبحگاهی میتونه نشون دهنده بارداری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4631 بازدید | 52 پست
ببینم پنج شنبه جمعه که تعطیله و توی خونه هستم حالم چجوریه چقدر امید گرفتم از حرفاتون 😘 یعنی می ...

چرا نشه؟؟حتما که شده ناامید نباش

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
براي منم سال قبل اين اتفاق افتاد ولي بارداري شيميايي نگف دكترم فقط گف ضعيف بوده 

میدونی حتی نمیشه اسمش رو بارداری گذاشت چون هیچ کدوم از متعلقات بارداری تشکیل نشدن فقط اسپرم به تخمک رسیده همین 

من انقدر سرچ کرده بودم که خودم به دکتر گفتم وگرنه تا دو سه بار برای آدم های نرمال که هیچ مشکلی هم توی آزمایششون وجود نداره طبیعیه که این اتفاق بیفته خیلیا اصلا نمیفهمن که نطفه ای تشکیل شده فقط فکر میکنن پریود شدیدتری رو تجربه میکنن احتمالا برای همین بهت نگفته که استرس نگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرشته من بال دراورد رفت اسمون.دعا میکنم فرشته تو بیاد تو دلت

الهی عزیز دلم واقعا متاسفم خیلی ناراحت شدم 🥺🥺🥺 ان شاالله یه نی نی سالم و خوشگل و باهوش و شاد بیاد توی بغلت 

فرشته ت توی بهشت منتظره تا وقتی بعد صد سال رفتی پیشش بیاد استقبالت

هر کس یه سختی ای داره توی زندگیش خیلی ناراحت کننده ست این اتفاق😔😔😔😔 

2731
یه هفته قبل از موعدمه ها جواب میده واقعا؟ 

حالت تهوع زمانی بوجود میاد که هورمون وارد خون میشه یعنی جفت تشکیل میشه شما اگه همچین احساسی داری باید بی بی چک نشون بده. ولی به نظر من خیلی زودِ برای تهوع. 

خدایا شکرت شکرت شکرت.
حالت تهوع زمانی بوجود میاد که هورمون وارد خون میشه یعنی جفت تشکیل میشه شما اگه همچین احساسی داری بای ...

آره خوب شاید برای چیز دیگه ایه نمیدونم شاید بهتره امید بیخودی نداشته باشم 😬

میدونی حتی نمیشه اسمش رو بارداری گذاشت چون هیچ کدوم از متعلقات بارداری تشکیل نشدن فقط اسپرم به تخمک ...

اره شايد ولي من اون موقع دوبار پريود شدم رفتم ازمايش بتا برام نوشت گف بارداري بودي افتاده بعد اون يه ماه لكه بيني داشتم 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2738
اره شايد ولي من اون موقع دوبار پريود شدم رفتم ازمايش بتا برام نوشت گف بارداري بودي افتاده بعد اون يه ...

پس همون بوده دیگه

ان شاالله این ماه باردار میشی عزیزم من دلم روشنه بهت ☺️

آره خوب شاید برای چیز دیگه ایه نمیدونم شاید بهتره امید بیخودی نداشته باشم 😬

عزیزم امید که داشته باش همیشه. ولی به نظر من تا تاخیرت صبر کن ان شاالله که بارداری.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
حالت تهوع زمانی بوجود میاد که هورمون وارد خون میشه یعنی جفت تشکیل میشه شما اگه همچین احساسی داری بای ...

تهوع از کی شروع میشه دقیقا؟؟جفت کی تشکیل میشع؟؟توو ۴ هفته میشه تهوع نداشت؟

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
2706