2733
2734

یک هفته به موعدم مونده البته ولی دو روزه بیخود و بی جهت حالت تهوع دارم

قول میدم اگر باردار باشم کوچکترین اعتراضی به نشانه های بارداری نداشته باشم 🥴😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی علائم بارداری ممکنه از یک هفته قبل از موعد حتی شروع بشه؟ تو رو خدا؟

اگه تخمک گزاریت زود بوده باشه ممکنه زودتر نشون بده..اما الان واسه علائم خیلی زوده.

صبر کن انشالله روز موعوت یه بی بی بزن‌منفی بود باز دو سه روز بعد یکی بزن

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
2738

منم به موعودم مونده هنوز و سينه درد دادم و گاهي هم تير ميكشه زير شكمم البته من اي يو اي انجام دادم ١٤ روزه ك ميگذره خدا كنه مثبت بشه

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
یعنی علائم بارداری ممکنه از یک هفته قبل از موعد حتی شروع بشه؟ تو رو خدا؟

اره من یه هفته قبلش دمای بدنم بالا رفته بود همش احساس گرمای شدید داشتم اونم تو زمستون خودم قبل بی بی چک حدس زدم ک باردار شدم و احساس خستگی بدنی زیادی میکردم تو هرکی علایم بارداری فرق میکنه اما تهوع قبل موعد همون اوایل بارداری محسوب میشه که نشنیدم باشه به هرحال امیدوارم خیلی زود مامان شی دامنت سبز گلم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
منم به موعودم مونده هنوز و سينه درد دادم و گاهي هم تير ميكشه زير شكمم البته من اي يو اي انجام دادم ١ ...

من سری قبل که بارداری شیمیایی داشتم از یه هفت قبل سینه هام حساس شده بود ولی خوب دو روز بعد از تاخیر با لخته دفع شد 

به ما هم گفتن بریم برای iui

2706