2733
2734
عنوان

مغز متفکرا ... چه چیز بکارم درامدش خوب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 32 پست

گوجه ، خیار ...

اواخر سال بامیه بکار اوایل سال بعد پول جارو کن ..... کیلویی به 60 تومن رسید

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوجه ، خیار ... اواخر سال بامیه بکار اوایل سال بعد پول جارو کن ..... کیلویی به 60 تومن رسید

بامیه خوبه 🤔 ایول

ما زمین زیاد داریم

گوجه هم خوبه خیار پدرشوهرم کاشت

گوجه سم نمیزنیم همش خراب میشه کرم میزنه

2731
بامیه خوبه 🤔 ایول ما زمین زیاد داریم گوجه هم خوبه خیار پدرشوهرم کاشت گوجه سم نمیزنیم همش خراب می ...

فقط الان نکاریا... وقتش نیست 

اواخر سال بکار...

عاشق زراعتم....

موفق باشی

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
سبزی چی باشه؟؟؟؟ لوبیا سبز کاشتم سبزی تره جعفری اینا خیلی زحمت داره و درامد کم  سبزیجات زود ب ...

حقیقتش با اینکه مامان و بابام روستا زاده هستن و زمین کشاورزی داریم،من سر در نمیارم ک چی بهتره واس الان.

ولی خب میتونی پرپین و ریحون بکاری.تره،جعفری.

2738
حقیقتش با اینکه مامان و بابام روستا زاده هستن و زمین کشاورزی داریم،من سر در نمیارم ک چی بهتره واس ال ...

ممنونتم 🌸🌸 شوید کاشتم همه سبزی ها رو داریم ولی فروشی نداریم باید فروشی کار کنم

سلام بسلامتی

تمشک

خرمالو

کیوی

گوجه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2706