2733
2739
عنوان

هیچ حسی به شوهرم ندارم😭😭😭😭💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 105 پست
پس غلط كردي ازدواج كردي. هرزه هركي از خواب بد بيدار ميشه مياد اينجا تاپيك ميزنه از شوهرم متنفرم

خیلی جلو رفتی حرفت درست نبود هرزه چیه. درسته سزاوار  راهنمای با تندی هست نه اینقدر 

خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس غلط كردي ازدواج كردي. هرزه هركي از خواب بد بيدار ميشه مياد اينجا تاپيك ميزنه از شوهرم متنفرم

واقعا که اگه بلد نیستی کمک کنی نمک رو زخم نپاش واقعا با کسی کع ناراحته این ادبیات حرف میزنن!

❤خدایا سپاسگذارم که برای مصاحبه کاری دعوت شدم❤
ادم هایی مثل تو زندگی مردمو خراب میکنن دوست دختر نامزد من داره شوهر میکنه اومده به نامزد من تماس کار ...

عزیزم هرگز نمیرم تو زندگیش حتی ب خودم اجازه ندادم عکسشو ببینم شوهرمم از اول میدونست خودش خواست😔😔ولی درکت میکنم حق با شماس نازنین خانوم💔

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2731
عزیزم شما ازدواج کردی باردارم هستی قسمت هم نبودید بخاطر بچت بهش فکر نکن بخدا اگه به بچت فکر کنی به ه ...

فدات بشم مهربون😔❤خیلی سعی کرده بودم ولی امروز چه روز تلخی بود کاش هیچوقت اتفاق نمیفتاد اخه ما جلو این دوستش گفته بودیم اگه از هم جدامونم بکنن هیچوقت ازدواج نمیکنیم یه خنده تلخی به من کرد ک خدا میدونه😔

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

استارتر چندسالته

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
استارتر چندسالته

۲۳ عزیزم

وای عزیزم خدا خودش دلتو اروم كنه انشاله ب وقت عزیز قسم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740
۲۳ عزیزم

کوچولوت چندوقتشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
فدات بشم مهربون😔❤خیلی سعی کرده بودم ولی امروز چه روز تلخی بود کاش هیچوقت اتفاق نمیفتاد اخه ما جلو ا ...

کااااملا درکت میکنم😔 ولی باید یه جایی تموم کنی این عذاب وجدانو تموم شد کاری نمیشه کرد ولی الان تو هستی همسرت هست و بچتون❤ وشما به عنوان یه مادر موظفید عشق و دوست داشتنو به بچتون یاد بدین که بهترین راهش اینه که تو محیطی بزرگ بشه که عشق هست مهربونی هست نه افسوس و ناراحتی امتحان کن ببین زندگی چقدر میتونه قشنگ تر باشه

❤خدایا سپاسگذارم که برای مصاحبه کاری دعوت شدم❤
کوچولوت چندوقتشه

۱۰ روز دیگ میشه ۴ ماهش مهمون ناخونده مامان😔😔

وای عزیزم خدا خودش دلتو اروم كنه انشاله ب وقت عزیز قسم

ممنونم ازت مهربون مرسی ک سرزنش نکردی ممنون

۱۰ روز دیگ میشه ۴ ماهش مهمون ناخونده مامان😔😔

اخی الهی فدات نزن این حرفو . الان همچیت بچتو شوهرت باشه یه جوری قبول کن . اخه حتما عشقت لیاقتتو نداشته والا اگه کسی کسیو بخواد اسمون زمین بیاد کوتا نمیاد از خواستنش منو شوهرم سال پنجم دوستیمون عقد بستیم یعنی ۵ سال روزگار پافشاری کرد تو خوانواده تو موفق شد ولی کم نیورد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ادم هایی مثل تو زندگی مردمو خراب میکنن دوست دختر نامزد من داره شوهر میکنه اومده به نامزد من تماس کار ...

کات کردی با نامزدت بعد از ۹سااال؟؟؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀