2733
2739
عنوان

هیچ حسی به شوهرم ندارم😭😭😭😭💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 105 پست
چه حس بد و تلخی😔😔

😔😔مردم مردم هی ترسیدم بیاد جلو بگه فلانی ازدواج کرده گفتم خودمو میکشم اخه هیچ خبری ازش ندارم شایدم ازدواج کرده ولی من نمیخوام بدونم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو الان شوهر داری بهش متعهدی خوب نیس بگی عشقم عشقم سعی کن شوهرتو دوست داشته باشی اونو از فکرت ...

همه سعیم امروز تموم شد نمیدونی وقتی دیدمش همههه چی اومد جلو چشمم😭😭😭کاش نمیرفتم کاش

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2728

حامله ای و میگی حسی به شوهرم ندارم بگو به قول خودت عشق اولت دیدی دنبال بهونه هستی. اون مرد چه گناهی کرده که تو به خود اجازه دادی با نی نی تو شکم  به عشقت فکر کنی و با دیدنش اشکت‌جاری بشه.  

خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
پس غلط كردي ازدواج كردي. هرزه هركي از خواب بد بيدار ميشه مياد اينجا تاپيك ميزنه از شوهرم متنفرم

شوهرم خبر داره از اول خبر داشت خودش خواست 😔نمیدونی اینجوری حرف نزن

2738
حامله ای و میگی حسی به شوهرم ندارم بگو به قول خودت عشق اولت دیدی دنبال بهونه هستی. اون مرد چه گناهی ...

عزیزم اولا شوهرم خبر داشت از اول دوما من تا امروز ک اتفاقی اینجوری شد حتی به خودم اجازه ندادم عکسشو ببینم اشکمم دست خودم نیست ک😔😔

یعنی این امکان دارع تو زود منحرف بشی

😔💔ن مطمئن باش درسته قلبم دست خودم نیست ولی خیانت نمیکنم

پس غلط كردي ازدواج كردي. هرزه هركي از خواب بد بيدار ميشه مياد اينجا تاپيك ميزنه از شوهرم متنفرم

منظورش چیه بمنم بگو 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

ادم هایی مثل تو زندگی مردمو خراب میکنن دوست دختر نامزد من داره شوهر میکنه اومده به نامزد من تماس کاری برقرار کرده ما هم کات کردیم همه چی تموم شد چون حس میکنم بعد اینهمه سال هنوز بهم حس دارن 

😔😔مردم مردم هی ترسیدم بیاد جلو بگه فلانی ازدواج کرده گفتم خودمو میکشم اخه هیچ خبری ازش ندارم شایدم ...

عزیزم شما ازدواج کردی باردارم هستی قسمت هم نبودید بخاطر بچت بهش فکر نکن بخدا اگه به بچت فکر کنی به همسرت فکر کنی عاشق زندگیت میشی قوی باش ما گاهی وقتا نمیشه با سرنوشت جنگید بازد قبولش کرد شماهم با کمک خدا سعی کن متعهد باشی به زندگیت❤

❤خدایا سپاسگذارم که برای مصاحبه کاری دعوت شدم❤