2737
2739
عزیزم ان شاالله که به زودی خدا بهت بچه بده منم پنج سال چشم انتظار بودم هر کس هم زمان با من ازدواج کر ...

مرسی گلم اره توکل بخدا کاش زود تموم شه این روزا انکه میخندد غمش بی انتهاست

من طاقت ندارم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میگن خانما پیچیده هستن ولی اقایون ک بدترن :|

😂

کلا آقایون وقتی با دوستانشون هستن حتی اگر همسرشون هم باشه

دوست دارن یه تایمی رو فقط خودشون باشن

شما دقت کنید مثلا پیک نیک که میرن چند تا خانواده باهم مردا باهم جمع میشن چند ساعتی انگار نه انگار زناشون هم هستن...از‌قدیم این بوده در ایران

استارتر شوهرت بی ملاحظه ای اما توام اینجوری صحبت نکن چون تنها نتیجه عکس می‌ده....خیانت وسردی و اینا ...

عزیزم اون همیشه بمن میگه این اولین باره جرعت کردم بش بگم خودتی یا نمیخام ببینمت

2728
2738
نه این روش اقایونی اول میگن نه که نشون بدن ناراضی ان بعدمیگن هرکار میخای کن و اونوقت خانمم نمیکنه کا ...

من جواب عمومی دادم به طور معمول در حالت نرمال این هستش که من گفتم

اگر نقشه و فکر بعد و اینا باشه که کلا بله حرف شما هم درست هستش

اصلا بمن و حرفام اهمیت نمیده میگ بتوچخ

توام اهمیت نده بگو ب تو صدتا تربچه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
😂 کلا آقایون وقتی با دوستانشون هستن حتی اگر همسرشون هم باشه دوست دارن یه تایمی رو فقط خودشون باشن ...

:||||| از قدیم تو ایران بوده بله

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
چجوری آخه

روابطت رو زیاد کن.میتونی سرکار برو.با دوستات باش.مشغول باش.با شوهرتم رفیق باش سرگرمی دونفره داشته باشین...خودتو هیچوقت دست کم نگیر باهیشکی مقایسه نکن.ضعف نشون نده.قوی و مستقل باش.مردا از زن ضعیف دور میشن

😔😔😔

عزیزم من نگفتم کارای شوهرتو تایید میکنم....میگم تو باعث نشو که بدتر بشه...اینایی که بهت میگم و انجام بده اگه دوست داشتی.....اول کتاب مردان مریخی زنان ونوسی و هم خودت بخون هم بده اون بخونه اونم نخوندم عیب نداره تومیخای تغییر بدی پس تو اول بخون ....فایل صوتی کلید مرد وکلیدو زن رو باهم دوتایی گوش بدید

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706