2733
2739
عنوان

انحراف چشم نوزاد 9 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 8350 بازدید | 24 پست
اخه خیلیییییی نگرانه خیلییییییی.... دکترهم برده من درجریان تاپیکاش هستم. این دیگه وسواسی. منم الا ...

کلا مادر همیشه نگرانه از روزی ک میفمی داری مادر میشی تا وقتی بمیره ادم نگرانه همش😢چرا مگه مشکل بچتون چیه؟؟

اخه خیلیییییی نگرانه خیلییییییی.... دکترهم برده من درجریان تاپیکاش هستم. این دیگه وسواسی. منم الا ...

خیلی راحت صحبت میکنیا؟

مجبورت نکردم بیای تاپیکم

شما چه خبر از گرفتاریهام داری عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چطوری بوذی؟ عزیزم من اصفهانم پیش دکتر مرجان سجادی بردمش فلوشیپ استرابیسم دارن

من هم تنبلی داشتم هم انحراف! 

دور رو نگاه میکردم  چشام میرفت تو هم! 

اگر زود اقدام کنی شاید بشه عمل کرد! 

زمان من هنوز علم پیشرفت نداشت 20 سالگی عمل کردم! 

2731
انحرافش در این حد بود ک من نمیدونستم چشمش مشکل داره ولی همچین که دیدمش فهمیدم چشمش مشکل داره خیلی ضا ...

مرسی عزیزم خیلی مهربونی

واسه من چشماش سره جاشه فقط وقتی نگاه میکنه چند سانت بالا و پایین رو نگاه میکنه کلی هواسش به ماست

کلا مادر همیشه نگرانه از روزی ک میفمی داری مادر میشی تا وقتی بمیره ادم نگرانه همش😢چرا مگه مشکل بچتو ...

هیچی تنبل و توپولی

فقط بزاری بشینه😐

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

سلام استاتر عزیز منم دوقلوهام ۳۳ هفته دنیا اومدن دخترم اوایل چشمش افتصاح بود بعد بهتر شد ادان یه چند روزه چشم راستش انحراف داره 😢😢😢نگاش که میکنم دلم کباب میشه خیلی نگرانم البته وقتی نزدیکشی و نگات میکن چشم راستش به طرف تو (قسمت غده اشک) میره ولی دور صداش میکنی مشکلی نداره هنوز  دکتر نبردم تا ببرم میمیرم شما بچه تون چطور شد؟!انشالله که خبر خوب میدی و میگی الان خیلی خوبه 😘😘😘منتظر پاسخت میمونم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
یعنی چطوری بوذی؟ عزیزم من اصفهانم پیش دکتر مرجان سجادی بردمش فلوشیپ استرابیسم دارن

سلام عزیزم، شماره ای از دکترش نداری میخوام چندتا عکس از پسرم بفرستم منم نگران چشمشم ولی تو اوضاع کرونا میترسم برم

💖
2740
نوع نگاهش چطور بود؟ از چند ماهگی فهمیدن؟

شما هستین‌الان‌من سوال دارم ازتون تروخدا

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸