2733
2739
عنوان

انحراف چشم نوزاد 9 ماهه

8300 بازدید | 24 پست

من پسرم نارس دنیا اومده و الان 9 ماه و سه روزشه قبلا انحراف چشمش زیاد بود الانم انحراف داره اما چشاش چپ نیست مثلا وقتی دورو نگاه میکنه انگار چند سانت اونورتر رو نگاه میکنه کسی میدونه چه نرمشها و ماساژی برا انحراف چشم هست؟

باز تو درگیر انحراف چشمشی.بس کن توروخدا

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان چه حرکاتی انجام میده ؟؟؟سینه خیز؟؟میشینه؟؟؟چی میکنه

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

پسر خاله ی منم داشت .یه چشمم بود دکتر بهش چسب داده بود روزی چند ساعت چشم سالمشو میبست بعدم تو سه سالگی یه عمل لیزریک خیلی راحت انجام داد خوب خوب شده.

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
2740
ببر دکتر حتما من اینطوری بودم!  دکتر انحراف دکتر گیتی غیاثوند بود از ایران رفت! زنگ بزن مطبش د ...

یعنی چطوری بوذی؟

عزیزم من اصفهانم

پیش دکتر مرجان سجادی بردمش

فلوشیپ استرابیسم دارن

عزیزم این چه حرفیه اخه مادره نگرانه منم باشم نگران میشم 

اخه خیلیییییی نگرانه خیلییییییی....

دکترهم برده من درجریان تاپیکاش هستم.

این دیگه وسواسی.

منم الان وسواس فکری دارم که چرا بچم 10ماهش سینه خیز یا چاردست وپا نمیره.

اما خودمو کنترل میکنم😳😳😞

این دکتره هیچی ندادگفت تا یه سالگی صبر کن انحرافش در چه حد بود اللن چند وقتشه؟

انحرافش در این حد بود ک من نمیدونستم چشمش مشکل داره ولی همچین که دیدمش فهمیدم چشمش مشکل داره خیلی ضایع بود دوتا سیاهی چشمش میومد پیش هم وقتی به یکجا ذول میزد باز دوباره درست میشد الان فک کنم یکسالشه خیلییی بهتره اصلا قابل تشخیص نیس