2737
2734
عنوان

تهوع بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یادم میاد حالت تهوع میگیرم خیلی بده الکی اعق بزنی یعنی مردمو زنده شدم از هفته۱۴.۱۵دیگه برطرف میشه

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

منم حالم هر لحظه از شبانه روز بده کلشو حالت تهوع و............معده درد گرفتم الان بعد بالاآوردن معدم شدید درد میگیره...قرص نمیخورم ترجیح میدم تحمل کنم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2731
وای یادم میاد حالت تهوع میگیرم خیلی بده الکی اعق بزنی یعنی مردمو زنده شدم از هفته۱۴.۱۵دیگه برطرف میش ...

آره من ی تپش قلبی میگیرم میگم الان قلبمم میارم تو دهنم

آره من ی تپش قلبی میگیرم میگم الان قلبمم میارم تو دهنم

میفهمم...بعضی وقتا بالامیاوردم اونقده تلخ بود گلوم آتیش میگرفت

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2740
منم کم و بیش دارم ولی یک مشکل بزرگ دیگه که دارم این همیشه خدا گشنه ام اصلا سیر نمیشم خیلی زجر اوره ف ...

منم همینجورم ولی اونم الان بهتر شدم همش فکر میکردم معدم خالیه ضعف دارم فک کنم این قرص b6 خیلی خوب بود برام شما هفته چندی؟

۲۳ هفته ولی بچه اولم تا روز زایمان تهوع و بالا آوردن باهام بود بچه اولم خیلی سختتر بود  الان ...

ای جان😍😃۱۷هفته باقی مونده مثل من😃😃

۲۳ هفته ولی بچه اولم تا روز زایمان تهوع و بالا آوردن باهام بود بچه اولم خیلی سختتر بود  الان ...

جنسیت بچه اول و دومتون چیه؟انشالله سلامت باشن و راحت بگذرونی بقیه مراحل

منم کم و بیش دارم ولی یک مشکل بزرگ دیگه که دارم این همیشه خدا گشنه ام اصلا سیر نمیشم خیلی زجر اوره ف ...

سعی کن از حبوبات و  نان سبوس دار بیشتر استفاده کنی

شیرینیجات بیشتر گشنت میکنه

دیر شام نخور 

با معده خالی میوه نخور

اگه مشکلی نداری گشنت شد شیر بخور که خیلی تاثیر داره

اینا تجربیات خودمه امیدوارم برات مفید باشه

سعی کن از حبوبات و  نان سبوس دار بیشتر استفاده کنی شیرینیجات بیشتر گشنت میکنه دیر شام نخور&nb ...

قربونت عزیزم من نفخ شدید دارم حبوبات خیلی داعونم میکنه مرسی گلم از این به بعد بیشتر توجه میکنم 

2706