2733
2734
عنوان

تهوع بارداری

257 بازدید | 45 پست

باردارا کیا بالا میارین؟من وقتی صبح از خواب پا میشم معدم خالیه گلاب به روتون هی عق میزنم اما چیزی نیس تو معدم بقیه روز خوبم، مشکل معده دارم یا واسه بارداریه؟10 هفته ام،و قبلا اینجور نبودم و ی سوال دیگه قرص b6 تهوع رو کم میکنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازدوازده هفته کم میشه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

من که تا تو اتاق عمل هم بالا میاوردم. قرص دمیترون میتونی بخوری . البته من اونو هم بالا میاوردم. ولی زنجبیل و لیموترش بو میکردم بهتر میشدم. سعی کن همیشه یه بیسکوییتی چیزی گوشه ی تختت باشه که بخوری تا کمتر بشه تهوعت

طبیعیه از هفته ی 14یا ازبین میره یا کم میشه..دکتر باید قرص برات تجویز کنه سرخود نخور

نه سرخود نمیخورم فقط فولیک میخوردم که دکتر هفته پیش بهم b6 هم داد حس میکنم خیلی بهتر شدم تهوعم کم کرده گفت روزی تا 3 تا میتونی بخوری ولی من 2 تا میخورم

من که تا تو اتاق عمل هم بالا میاوردم. قرص دمیترون میتونی بخوری . البته من اونو هم بالا میاوردم. ولی ...

من فقط صبخها که از خواب بیدار میشم معده خالی هی عق میزنم طول روز داشتم اما الان چند روزه b6  میخورم حس میکنم خیلی بهتر شدم نمیدونم بخاطر اون یا نه

2706