2737
2739
عنوان

همش توی خونه یه سایه میبینم

186 بازدید | 13 پست

به خصوص وقتایی که تنهام مثلا از گوشه چشمم یه چیزی مثل سایه رد میشه و برمیگردم چیزی نیست 

دیشب احساس کردم مامانم اومده کاملا پشت سرم حسش میکردم و سایش رو میدیدم برگشتم دیدم کسی نیست!

و اینکه به خدا قسم راست میگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم مثل شمام ( اجماای تاپیکام در کاربر سایوجان ،،، کاربر گبی ( تعلیق شده ولی از تاپیکام یادمه : یکی با صدای بابام فحشم داد ، خوابای عجیب من تو این ۵۰ روز ، من مدام ساعت جفت میبینم مخصوصا ۵ : ۵ ،‌ دیشب نصف شب هی بوی حلوا میپیچید تو خونه ، و تاپیک آخرم که هم ترکید هم باعث تعلیقیم شد : من از لوازم مذهبی فروشی چنتا مهر کربلا خریده بودم کارتن کارتن مهر کربلا داشتن من تو دلم گفتم اینا همه مهر کربلا تقلبی نباشن چنتا خریدم چند ماه بعد که حسشون میکردم شب قبل حواب بالای سرم یه قرآن کامل کوچیک گذاشتم روش یه مهر کربلا ، فرداش رفتم اتاقم واسه نماز مغرب و عشاء روی صندلی مهر کربلا بود یه احساسی درونم یا کنارم بهم وسوسه کرد بشین روی مهر کربلا من نشستم زمین همون حس گفت چی میشد مینشستی رو مهر بعد دیدم یه سایه ی سیاه کوچک از رو سرم رد شد و انگار عکسش افتاد رو آینه ، )) بعد کاربر دلاراممحسین ( تعلیق یک طرفه شده ) ، بعد کاربر آلتادین رو ایجاد کردم 

2740
بابا نترسوندش،همزاد چیه 

همه همزاد دارن با تولد هر انسانی یه همراد جنّی براش متولد میشه حالا ممکنه اون همراد کافر باشه یا مسلمان یا جنس مخالف ( ولی بدترینش اینکه یه دختر انسانی همزادش کافر نر داشته باشه ) یا یه پسر انسانی همزادش کافر ماده باشه

برای دفع همزاد کافر " همزاد شیطانی " : سوره های تکویر و انسان " بهش سوره دهر یا هل اتی هم میگن "  پشت سر هم به مدت ۴۰ روز ، یا ۴۰ بار خونده بشه " کمه زود تموم میشه مثلا تکویر و انسان پشت سر هم رو روزی ۵ بار خونده بشه ۸ روزه میشه ۴۰ بار یا روزی ۱۰ بار خونده بشه ۴ روزه میشه ۴۰ بار ( تکویر و انسان پشت سر هم برای دفع همزاد کافرِ سرسخت ، یا مسلمان کردنِ همزاد کافرِ نرمخو است . 

وای خیلی میترسم

ولشون کن ،منکه اعتقادی به این چیزها ندارم،اینا خرافات هست

اونیم که می بینی خطای دید هست عزیزم،یا تخیلاته 

هروقت همچین حسی داشتی صلوات بفرس و مشغول کاری شو تا از ذهنت بره

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد