2733
2734
پس لطفا الکی دفاع نکن اوکی می فهمی اگه رحمتو دربیارن نازا بشی یعنی چی قراره رحممو در بیارن اونوقت یک ...

تو از کجا میدونی من چه مشکلاتی دارم من میگم آدم می‌دونم آدم با همه مشکلاتش باید شاکر باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اين تاپيك صرفا واسه شكرگذارى و دادن انرژى مثبت بود  من از زندگيم فاكتور گرفتم و فقط ...

دقیقا منم همین رو میگم وگرنه مشکل همجا هست هرکس بگه مشکل نداره دروغ گفته ولی من میگم خوشبختی یچیزیه که از درون آدم میاد من باید بتونم با همه ی وجودم حسش کنم تا داشته باشم😍

خدایا شکرت که من بیمار بودم ولی تو من رو با لطف خودت شفا دادی خدایا شکرت اخلاقم  خوبه با همه مه ...

تو خوشبختی و من اینو با همین چند کلمه میتونم حس کنم تو یکی از خوشبخت ترین افرادی هستی که من میشناسم حس خوبی بهم میدی و اینو می‌دونم که مشکل تو در برابر مشکل همه هیچه تو عالی و معرکه هستی دوستم ادامه بده

2742
درسته دین توش اجباری نیس چون راه درست از غلط مشخص شده.میشه بگی چی شده که انقد ناراحتی؟

اینجا من اصلا نمیخام حس بدی باشه این تاپیک قراره فقط حس خوب باشه من اره آدم بی منطق و درکی هستم!لطفا تو تاپیک من آه و ناله نکنین می‌دونم همه یسری مشکلات داریم همه داریم ولی من الان نمیخام یاد مشکلاتم باشم خیالتم راحت باشه من پولدار بی درد نیستم از همتون بیشتر درد دارم ولی درد من به تو چه!قرار نیست بخام حال تو رو بخاطر خودم بد کنم!حال من خوبه اگه اینجا میمونی سعی کن حالت خوب باشه وگرنه خداحافظی دوستم

خوشبحالت 

وا برای چی؟۱😂😂

الان از دادگاه میام شوهرم از خونه بیرونم کرده و رام نمیدا ب خونم حکم عدم تمکینمم گرفته تازه 😂😂

طلاقمم نمیده همش هم از چهره و اندامم ایراد میگرفت.ولی من خودم راضیم غلط کرده😂😂😂😂

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
تو قبولش نداری من دارم و بهش اعتماد کامل دارم..تو نداشته باش موسی به دین خود عیسی به دین خود چیکار ط ...

من از شما ایراد نگرفتم به قول خودت عیسی به دین خودش موسی به دین خودش تو هم سعی کن نظرتو و اعتقادتو به کسی تحمیل کنی ممنون

2738
اینجا من اصلا نمیخام حس بدی باشه این تاپیک قراره فقط حس خوب باشه من اره آدم بی منطق و درکی هستم!لطفا ...

گفتی ادم به درکی هستی اوکی وقتی دلت شکست و سرکوفت شنیدی یاد ما کن مسلمون کسی هست که اخلاقش خوب باشه و دل کسی رو نشگن شرط اول مسلمونی این روز خوش

من از شما ایراد نگرفتم به قول خودت عیسی به دین خودش موسی به دین خودش تو هم سعی کن نظرتو و اعتقادتو ب ...

من تحمیل نکردم شما اومدی تو تاپیک من!نظرت مخالفه دعوت نامه برات نفرستاده بودم!

گفتی ادم به درکی هستی اوکی وقتی دلت شکست و سرکوفت شنیدی یاد ما کن مسلمون کسی هست که اخلاقش خوب باشه ...

من مگه گفتم مسلمونم!من اومدم یسری عقایدم رو بگم از کسی هم دعوت نکردم که بیاد هرکی اومد که با عقایدم موافق باشه مخالفا یا کسایی که خدا رو قبول ندارن یا کسایی که فک میکنن همش خدا بهشون ظلم می‌کنه رو دعوت نکردم!الان هم اصراری به بودنتون ندارم..این نینی سایت پره از تاپیکایی که به درد شمامیخوره لطفا ما رو با عقاید اشتباهمون تنها بزارید!و در ضمن شاید چون همش همه رو نفرین میکنین نفریناتون به خودتون برمیگرده نفرین کار خوبی نیست سعی کن باد بگیری این قضیه رو!

وقتی یعنی شما میری تاپیک کس دیگه براتون دعوت نامه می فرستن یعنی؟😄😄😄

حتما خوشم اومده بوده که رفتم!اینکه بیای اینجا شروع کنی اه ناله کردن نه من حوصلش رو دارم نه هدف از این تاپیک این بوده که یسری بیان مشکلاتشون رو بگن!

2706