2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خیلی کمک کردم به مادرم وخیلی ها اخرش خدا خیلی بلا ها سرم اورد چرا اشتی شون ندادی

خریت عزیزم تعصب و دلسوزی کورکورانه حتی رفتم شهادتی دادم که بعدا فهمیدم دروغ بوده و من بی خبر و اون شهادت خیلی کار اون خانمو سخت کرد خیلی رفت واومد واسه حقش و زندگی چند نفر نابودشد حتی اینده خودم 

اما بخدا از رو خریت و بچگی بود از رو نفهمی نه از قصد 

ولی یکی عین خواهرشوهرم که 30سالشه ازقصد زندگیمو خراب میکرد دوست شوهرم ازقصد خراب میکرد باباش مامانش من فقط موندم اونا چجوری قراره تاوان حق الناس منو بچمو پس بدن ازالان واسشون نگرانم 

من 5سال بعد خدا زد پس کلم ....

الانم گله ای ندارم گند زدم توبه هم کردم ولی خدا از حق خودش میگذره ازحق الناس که نمیگذره 

پسرم❤👦

خدایا شکرت که من بیمار بودم ولی تو من رو با لطف خودت شفا دادی خدایا شکرت اخلاقم  خوبه با همه مهربانم خدایا شکرت درسته لب شکریم ولی چشمای زیبای دارم خدایا شکرت که پرستاری برادرم رو میکنم تا داداشم تنها نباشه بهم سلامتی بده تا بهتر ازش مراقبت کنم .

من خدای رو قبول ندارم‌تف تو حکمتشم مجردم این بلا سرم اومد سنی هم ندارم

یکی از بزرگترین تنیسورهای دنیا مبتلا به ایدز میشه میگن بنظرت این عدالت  خداست میگه که مگه‌موقعی که تو‌اوج بودم اعتراض کردم ب عدالت خدا که الان تو‌مشکلات اعتراض کنم اون‌موقع نگفتم خدایا چرا الان هم نمیگم  

نمی‌خوام نظرت عوض شده یا هرچیزی ولی نماز و‌روزه و دعا و همه این ها بخاطر خود ادمه نه بخاطر خدا تو‌از خدا دور شی برا خدا هیچ اتفاقی نمی افته ولی برا تو چرا. خودت نعمت از دست میدی نعمت عبادت رو

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
ن چجوریه؟ برامون میگی؟

خیلی کتاب خوبیه.....رایگان هم هست میتونید همین الان دانلود کنید....فک کنم استارتر خونده چون روال شکرگذاری که نوشته مثل آموزشهای توی کتابه......به همتون توصیه میکنم بخونید......واقعا حال دلتون عوض میشه...من خودمم دارم میخونم.......

خدایا هزاران بار شکرت،مرسی که انقد هوامو داری........عاشقتم خدااااااااااا
2706