2737
2734
عنوان

اعتماد به نفسم خیلی اوموه پایین از خودم متنفرم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 113 پست
سلام عشقم وای نگو حال منم همینه  مخصوصا جاریم رفته صورتشو خوشگل کرده  بینی عمل صورت عمل& ...

سلام گلم

چقدر بده این حس

حالا صورتش رو چیش رو عمل کرده؟

الان ماشاءالله به لطف عمل رشت نداریم همه خوشکلن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اعتماد بنفسمو از دست دادم  من هنوز شکمم جمع نشده  حالا دلم خوب نیست

منم شکمم میشینم دو طبقه میشه😫

ولی جوشایه صورتم و دندونام افسردم کرد دیگه .امروز میرم حداعقل دندونام درست بشه عینه معتادا شدم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزززززم الهی زودتر دکتر ببرش  خدای نکرده چون واکسن زده بد نباشه

امروز میبرمش خدا کنه مشکلی پیش نیاد

سلام گلم چقدر بده این حس حالا صورتش رو چیش رو عمل کرده؟ الان ماشاءالله به لطف عمل رشت نداریم همه ...

اره واقعاااا

تزریق چربی و زاویه سازی صورت 

عمل بینی 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2728
منم شکمم میشینم دو طبقه میشه😫 ولی جوشایه صورتم و دندونام افسردم کرد دیگه .امروز میرم حداعقل دندونا ...

منم همینطوره شکمم

اتفاقا دندونای منم خراب شدن 

اره واقعاااا تزریق چربی و زاویه سازی صورت  عمل بینی

واقعا خوب بود زاویه سازی صورت؟.هزینش چقدر شد؟

انشالله که چیزی نیست عزیزم مواظبش باش  راستی جند کیلو بود؟

۶ونیم کیلو بود با لباس و پوشک

2738
واقعا خوب بود زاویه سازی صورت؟.هزینش چقدر شد؟

هنوز ندیدمش ولی خب میگن خیلی تغییر کرده

7 ومیلبونو خورده ای فقط هزینه صورت

راستی اسمت چی بود فدات؟

زهرام.توام غزل بودی؟