2737
2739
عنوان

برنامه هفتگی دعواهای نینی سایت

266 بازدید | 43 پست

شنبه:ازدواج زود،ازدواج دیر

یکشنبه:کاربر فلانی بوووووووووق با اعوان و انصارش

دوشنبه:به تو چه؟دوس دارم

سه شنبه:مذهبی نبودن و مذهبی بودن

چهارشنبه:تاپیک فلانی راسته؟تاپیک سرکاری

پنج شنبه:تاپیک سیاسی و ترکوندن توسط نی نی یار ها

جمعه:جمع بندی رویداد هفته

والا  

انقدر چرا دعوا میفتین باهم؟

نیایین این تاپیک دعوا نیفتینا،سرگیجه دارم حالم خوب نیس  

خوب باشین باهم افرین دخملای قشنگم  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مادر شوهر  خیانت

اینا میره تو دسته بندی روزای چهارشنبه  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

پ مادر شوهررر کو اصل کاری نی نی سایت

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2738
امروز چند شنبه است ؟؟؟؟

الان بامداد سه شنبس  

رخت خوابا رو چند شنبه جا بديم؟

دوشنبه   

2706