2726
عنوان

برنامه هفتگی دعواهای نینی سایت

265 بازدید | 43 پست

شنبه:ازدواج زود،ازدواج دیر

یکشنبه:کاربر فلانی بوووووووووق با اعوان و انصارش

دوشنبه:به تو چه؟دوس دارم

سه شنبه:مذهبی نبودن و مذهبی بودن

چهارشنبه:تاپیک فلانی راسته؟تاپیک سرکاری

پنج شنبه:تاپیک سیاسی و ترکوندن توسط نی نی یار ها

جمعه:جمع بندی رویداد هفته

والا  

انقدر چرا دعوا میفتین باهم؟

نیایین این تاپیک دعوا نیفتینا،سرگیجه دارم حالم خوب نیس  

خوب باشین باهم افرین دخملای قشنگم  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهر  خیانت

اینا میره تو دسته بندی روزای چهارشنبه  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

پ مادر شوهررر کو اصل کاری نی نی سایت

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
امروز چند شنبه است ؟؟؟؟

الان بامداد سه شنبس  

رخت خوابا رو چند شنبه جا بديم؟

دوشنبه   

2706