2733
2734
عنوان

خاطره کتک خوردنم آزارم میده....

| مشاهده متن کامل بحث + 20268 بازدید | 380 پست
آره من این همه اینجوری کتک خوردم نمیدونم چرا برا بچه ها عادی هس  ولی ب روش نیاوردم واقعا هیچی ...

به نظرم ضد در ضد باید بدی مشاوره

هم به خاطر خودت 

هم اینکه ممکنه شوهرت فکر کرده تو با اون طرف دوستی و خیانت و ....چون میگی هیچ وقت راجع بهش حرف نزدی

به غیر از این ها اینجوری بفهمه که کارش چقدر عذاب آور بوده و تو هنوز بعد یه سال داری عذاب میکشی 

شاید عذاب وجدان گرفت 

حداقل دیگه تکرار نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا من یه چیزی میگم نریزید سرم

استارتر آیا شما شوهرتو بخشیدی؟یعنی اونجور کتک خوردی باید طلب کار باشی...من نمیتونم ببخشم و ساده بگذرم از همچین رفتار وحشیانه ای

درسته کار استارتر اشتباه بود اما فقط اشتباه بود خیانت که نکرد فقط تو محیط عمومی شیطنت کرد..اشتباهش در حد اینجور کتک خوردن نبود

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

خانومایی که میگین  ما اگه جای شوهر اسی بودیم چیکار می کردیم

من اگه بودم نهایتش با ناراحتی میومدم خونه منتظرش میخوندم بعد وقتی دونفره بودیم بهش می گفتم چی دیدم نهایتش از شدت خشم دوتا داد میزدم 

ولی ازش سوال میکردم چرا؟؟ اون کیه ؟؟ جریان چیه؟؟؟

باز بعدش داد میزدم 

و اگه می فهمیدم خیانت کرده جدا میشدم 

دیگه کتک؟؟؟؟ 

مگه مردها حیونن که حمله میکنن به ما!!

2731
حالا من یه چیزی میگم نریزید سرم استارتر آیا شما شوهرتو بخشیدی؟یعنی اونجور کتک خوردی باید طلب کار با ...

بعضی وقتا میگم بخشیدم... 

بعضی وقتا میگم نه 

اگ از دلم در می‌آورد منم براش توضیح میدادم و صد درصد میبخشیدمش

اما وقتی منو زد و ب رو خودش هم نیاورد چطو برم براش توضیح بدم... 😔

💜
بعضی وقتا میگم بخشیدم...  بعضی وقتا میگم نه  اگ از دلم در می‌آورد منم براش توضیح میدادم ...

الان خیلی گذشته همون موقع باید شاکی میشدی از زدنش...همون موقع باید توضیح میدادی و حرف میزدین باهم و مشکل رو حل و تموم میکردین نه اینکه سر باز ولش کردین 

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
به نظرم ضد در ضد باید بدی مشاوره هم به خاطر خودت  هم اینکه ممکنه شوهرت فکر کرده تو با اون طرف ...

نه نه اصصصلا فکر نمیکنه با اونا دوس بودم و اینا آخه میگم گوشیم رمز نداره دوربینش خوبه با گوشی من همیشه عکس میگیره و نگا میکنه و اینا ینی گوشیم زیاد دسش بوده و هست 

بعدم اون منو میشناسه میدونه از شیطنت بوده یا بهتره بگم از رو..... بوده کارم 

اینو میدونم ک فکرای بد نمیکنه 

💜
الان خیلی گذشته همون موقع باید شاکی میشدی از زدنش...همون موقع باید توضیح میدادی و حرف میزدین باهم و ...

بعضی وقتا حرفی برا گفتن نمیمونه 😔

چی میگفتم بهش میگفتم دوستای اجتماعیمن

چی میگفتم 

💜

خانما بابا چرا انقدر تند میرید این بنده خدا فقط 22سالشه هنوز شیطنت های بچگی داشته کارش اشتباه بوده کاملا درسته ... ولی اخه این همه کتک بخوره؟فوقش شوهرش سرش داد میزد هلش میداد یه کتک کوچیکم اون وسطا میخورد .ولی دیگه بدنشو کبود کنه و دهنش رو جر بده به خدا بده ... منم از این اشتباها هیچ وقت نمیکنم ولی اگه شوهرمم این اشتباه رو میکرد اگه 22سالش بود یه دعوا و قهر و زهر چشم گرفتن ...فردا ما هم بچه بزرگ میکنیم میفرستیم برن خونه بخت یادشون بدید جوگیر نشن از این کارا نکنن....تو هم استارتر دیگه از این گندا نزن خانوم باش قل قل چیه؟این لوس بازیا دیگه تامام ..

زدی غرور شوهرت رو جلو دوستش با خاک یکسان کردی ...کتک خوردی دیگه فکرشو نکن از این اشتباهاتم دیگه نکن که دفعه بعد طرفداری خبری نیس ایندفعه کتک خوردی دفعه بعد شناسنامت مهر طلاق میخوره ...حالا دیگه فکرش نکن تو خانوم باش اونم یادش میره

بعضی وقتا حرفی برا گفتن نمیمونه 😔 چی میگفتم بهش میگفتم دوستای اجتماعیمن چی میگفتم 

آره باید میگفتی باید صحبت میکردی اگه صحبت میکردین الان بعد یه سال داغش رو دلت نبود و آزارت نمیداد.

2706