2737
2734
عنوان

خاطره کتک خوردنم آزارم میده....

20143 بازدید | 380 پست

سلام نمیدونم چون نصف شبه احساسی شدم دارم این چیزارو میگم وگرنه تو واقعیت اینو ب کسی نگفتم..... 

من از دبیرستان تو یه اکیپ دختر پسر بودیم ک کلیییی باهم خوش بودیم و میخندیدیم 

نه باهم رل بودیم ن چیزی فقط گاهی وقتا بیرون میرفتیم خ خوش می‌گذشت 

تا اینک من رفتم دانشگاه و باشوهرم آشنا شدم 

وقتی من ترمولک بودم اون ترم بالایی بود و ما باهم دوست شدیم فوق العاده با اخلاق و باشخصیت بود و هست ینی.. بعد دوسال هم عقد کردیم (هنوز هم عقدیم ولی یه خونه کرایه کردیم باهم زندگی می‌کنیم ب دلایلی اما هنوز ب صورت قطعی سر خونه زندگی خودم نیستم) 

پارسال برا تولدم با این اکیپیه رفتم بیرون ک شوهرم هیچوقت ازش خبر نداشت 

همون شب شوهرم شیفت بود ولی بخاطر من مرخصی ساعتی گرفته بود من نمیدونستم 

با دوستش ک همکارش هم هس اتفاقا متم باهاش خیلی راحتم میخواستن منو سوپرایز کنن 

بعد بهم پیام داد گف کجایی منم گفتم کجام گفتم با دوستامم منو دعوت کردن برا تولدم 

💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونستم میاد میخواست سوپرایزم کنه😭😭😭😭

اومد اونجا همون لحظه من داشتم برا مسخره بازی با یکی از بچه های همون اکیپ ک پسر هم بود آب هویج می‌خوردیم تو یه لیوان ینی فوت میکردیم قل قل کنه 

همونجا همون لحظه دید 😭😭

💜
2731
2738

حقت بوده با اکیپ😓 رفتی بدون اینکه ب اون بگی🤔

شوهر منم بود جرم میداد😣

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706