2733
2739
عنوان

خاطره کتک خوردنم آزارم میده....

| مشاهده متن کامل بحث + 20148 بازدید | 380 پست
واله من ٦ ساله در كشور غربي زندگي ميكنم و نديدم الرحلات كسي ٦ بار ازدواج كنه جدا شه! مگه موارد خيلي ...

والا نمی دونم شما شش سال تو یکی از شهرهای ایران خودمون هم زندگی کنی شاید متوجه نشی کیا جدا شدن وکیا دوباره ازدواج کردندحالا توقع داری در کشورهای غربی متوجه این قضیه بشی.

نمونه ان وزیر سلبق امورخارجه المان برای ششمین بار با یه دختر ایرانی مقیم المان ازدواج کرد.

والا نمی دونم شما شش سال تو یکی از شهرهای ایران خودمون هم زندگی کنی شاید متوجه نشی کیا جدا شدن وکیا ...

ماها اینجا تو کشورای غربی هستیم متوجه نشدیم بعد شما اونجا یه قاره دیگه هستی خبر داری از وضع اینجا؟ 😂😂😂 جک نگید توروخدا فکر کردید کشورای پیشرفته قانونش عین ایرانه زن هیچ حقی نداشته باشه دلش به چهارتا سکه مهریه خوش باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدجالب برام اونایی که میگن این خانم چراکتک خورده چراشوهرش برخوردکرده .حالا اگه یه خانم بیادبگه شوهر ...

من تعجب میکنم شماها که خانم هستین حق میدین به کتک زدن اقا اخه خانمی که میگی اگه توجاش بودی چی کار میکردی؟

اگه استاتر جاش بود قهر یا اگه خیلی حساس بود طلاق اخه چرا حق کتک زدن میدید به مردا شما مگه تو همین سایت ندیدکه مردا خیانت کردن و زنا ها قهر و فوقش طلاق زن رفت شوهرشو به قصد کشت زده!؟

حالا چون مرد قوی تره یه امتیازه براش؟؟اگه غیرتی شد باید بزنه؟؟؟

بخدا هیچ مردی برای هیچ کاری حق نداره زنش رو بزنه نمی خوادش بره طلاق بگیره!

همین شما هایین که مردارو پرو کردین

2728
سلام عزیزم  نمیدونم بچگی کردم 😔 آره خیییلی آدم حس حقارت بهش دست میده

پستم رو بخون و این که حق نده به شوهرت که زده تو رو اگه پیش اومد حرفش بگو کارم اشتباه ولی حق نداشتی

و در ضمناگه من جات بودمو اون صحنه رومیدیدم میزدمت؟قهر میکردم توهم همین کار رو باید میکردی!

اخه کسی که اینجوری زده دفعه دیگه شاید دو باره تگرار کنه پس یه درسی بهش بده

کامنتت میدونی مث چی بود  حس بچه ای داشتم الان ک همه ریختن سرش یکی ازش دفاع میکنه  واقعا ...

تو از کجا میدونی کیا هم جنس تو ان ؟؟اینجا هیشکی و هیچیو باور نکن ممکنه خیلی از همینا اقا باشن 

(کسی نریزه سرم من از کار خانم دفاع نکردم !)

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم