2737
2734
عنوان

امشب یه آقایی تو فایملمون فهمید زنش خیانت کرده بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 8717 بازدید | 167 پست
قربونت😚 اي بابا  من هر چي تو كاربرها دنبال اسم وپروفايلت ميگشتم پيدا نميكردمت فكر كردم خودت ...

مرسی مهربون....نه تعلیق بودم....خیلی خوشحال شدم دیدمت😙😙😙😙😙

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
اره راست میگی مردا وقتی خیانت میکنن دارن از اپشن اضافشون استفاده میکنن دست خودشونم‌نیست از دیر باز ت ...

مردا گول میخورن 

جدا از شوخی

خیانت هم برا مرد بد هم زن ولی زنان مادر بچه ها هستن تربیت میکنن خونواده رو نگه میدارن حالا اگه خراب باشه اون بچه ها بزرگ شدن تربیتشون چجوری میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دم ازین باغ بری میرسد . 

گوه تر از گوه تری میرسد😒

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
اقاهه شب ک رفته سرکار چیزی جا گذاشته برگشته دیده ک این اقاایی ک خانومش باهاش بوده تو خونه اس ی فامیل ...

ای وااای. چقدر زشت! یعنی ممکنه روابط جنسی هم بوده باشه علاوه بر روابط عاطفی؟

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2728
اره ازدواج زوری بود ولی بعدشم با پسره ازدواج نکرد گفت نمیخوادش، داییم ازدواج کرد اما اون هنوزمجرده ب ...

کلا میخاسته مجرد باشه چکاری بوده خب

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
واس مرد سنگین تر

دهنتو ببند وقتی چیزی نمیدونی

زن مرد نداره پسرپررو

واسه زن 1000بار بدتر و سنگین تره

فهمیدی؟

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2738
خیلی حس بدیه جیگرم داره اتیش میگیره نمیدونم تصمیمم چیه نمیدونم یه شک هس یاواقعیت،امامیدونم حسم هیچوق ...

من یکی از دوستام شوهرش بهش خیانت کرد اصلا دوستم وزنش نصف شد تو یکی دوهفته. میگفت باورم نمیشه حرفای عاشقانه ای که به من زده به اونم گفته. با من بارها رفته بود پارک آب و آتش با اونم رفته. یعنی وقتی با اون قدم میزد یاد لحظه هایی که با من از اونجا رد شده بود نیفتاد؟ ولی از شوهرش جدا نشد بخاطر نفس دخترش😔

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
یک سوال اگر طرف مقابل با کسی چت هم بکنه خیانت محسوب میشه یا نه؟

اگ کسی ندونه اره..البته متاهل باشه

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
2706