2737
2739
نمیدونم عزیزم ولی فک کنم مصرف میکنه هروزک اعتیادپیداکرده

خب دیگه معتاد شده مثل همه ی معتادها باید ترک کنه کمپ بره یا زیر نظر دکترهای ترک اعتیاد باشه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببینید ترامادول قرص ضد درد بوده برای بعد از جراحی های سنگین که به خاطر عوارضش دیگه ممنوع شد و به جاش مورفین استفاده میشه

بدترین عوارض ترامادول تشنج هست

ترامادول مشکلی که داره استانه تحمل فرد ذو از بین میبره مثلا فرد از روی یکی شروع میکنه میرسه به بیست اا قرص در روز

افرادی که معتادش هستند درصد زیادیشون به هروئین روی میارن

اگه فرد شما ترک نمیکنه حتما بگید تریاک رو به جاش استفاده کنه

سوالی بود در خدمتم

جماعت؛ من دیگه حوصله ندارم ....به خوب امید و از بد گله ندارم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا تاخیری ک اقایون میندازن اونم مث ایناس یعنی؟؟؟؟؟؟؟

متاسفانه پاک ترین جوونای که ما حتی لب به سیگار نزدن بخاطر زودانزالی معتاد ترامادول میشن

خانمه؟  

اصلا یه خانم میتونه یه قرص ترامادول رو تحمل کنه نمیکشه بدن خانم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
متاسفانه پاک ترین جوونای که ما حتی لب به سیگار نزدن بخاطر زودانزالی معتاد ترامادول میشن

وای شوهر منم میندازه ینی مثل این اقاذمیشه؟؟؟

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
2738
حالا شوهر احمقِ من میگه بعد از زایمانت میخوام واسه افزایش زمان رابطه استفاده کنم میزنم تو سرش:///

تو سر زدن فایده نداره ...بیفته تو این راه بعد یه مدت دیگه جواب نمیده رو میارن به مواد دیگه مثل هرویین ..اصلا سرسری نگیری

حالا شوهر احمقِ من میگه بعد از زایمانت میخوام واسه افزایش زمان رابطه استفاده کنم میزنم تو سرش:///

اوه اوه خدا کنه سمتش نره

برای ترک این قرص باید یک ماه به دور خودت بپیچی

تریاک خیلی بهتره

وای شوهر منم میندازه ینی مثل این اقاذمیشه؟؟؟

نه شوهر شما هر روز که نمیخوره شاید مثلا ماهی یه بار دوبار البته نمیدونم شایدم زیاد میخوره واین که اونایی که برای تاخییری میخورن معمولا نصفشو میخورن.کسایی که معتاد میشن اصلا برای این جور چیزهاش مصرف نمیکنن میخورن سرخوش باشن وهرروز میخورن وبدتر میشن

کلا نمیدونم آقایون چرا اینکارو میکنن همه چیز باید طبیعی باشه ولی طمعشون کارو خراب میکنه..کاری میکنن به ضرر خودش وخانمش تموم بشه