2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
ممنونم خودش یه مهدکودک میشه

بله 😊من خیلی راضی بودم دخترم مکالمه اش عالی شده.امسال رفت مدرسه ولی کلاس های ترمیک رنگین کمان دیگه ننوشتمش چون بازدهیش مثل کلاس های صبح تا ظهر نبود

الان‌ مثلا اخبارانگلیسی بشنوه متوجه میشه چی میگن؟ راحت صحبت میکنه؟

اخبار که نه چون مسلمااون کلمات سنگینو بلد نیست ولی فیلم کارتونی بذاره بله.کلا حرف های محاوره  و نیازهای روزانه شو میتونه بگه.دایره ی لغاتش وسیعه طوریکه منکه دتنشگاه رفتم هم ازش یاد میگیرم بعد جالبه که بدون اینکه بدونه افعال رو با زمان خودش میگه گذشته و حال و آینده رو تو جمله درس بکار میبره.

اخبار که نه چون مسلمااون کلمات سنگینو بلد نیست ولی فیلم کارتونی بذاره بله.کلا حرف های محاوره  و ...

شمل در مورد موسسه تحقیق کردید؟خوب بود ؟موسسات دیگه‌رو هم میشناسید برای بچه۳ساله؟

شمل در مورد موسسه تحقیق کردید؟خوب بود ؟موسسات دیگه‌رو هم میشناسید برای بچه۳ساله؟

بله خیلی من و همسرم تحقیق کردیم.شروع ترمشون تیر هرساله.از لحاظ ظاهری معمولیه ولی از نظر آموزش عالی.دختر من سه سال اونجا رفت اصلا مسئله ای نداشتیم خداروشکر

2706