2733
2734
کارتون هم میذاشتید تو خونه؟یا فقط همون کلاس میرفت؟

سی دی هاشو گرفتم ولی اونجا تایم اخر همون سی دیهارو براشون میزاشتن.دیگه تو خونه نمیدیدآموزششون هم با بازی و روش های جدیده

سی دی هاشو گرفتم ولی اونجا تایم اخر همون سی دیهارو براشون میزاشتن.دیگه تو خونه نمیدیدآموزششون هم با ...

ممنونم‌ از راهنماییت،نت قطعه همه سوالامو از شما پرسیدم،شما هم این دوران گذروندید تجربه دارید،

بنظرتون من کارتون براش بگیرم تو خونه براش بذارم یا کلاس بفرستم ضمن اینکه وضع مالیم زیاد خوب نیست،تا حالا مهدکودک هم نفرستادم،به نظر شما چیکارکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم‌ از راهنماییت،نت قطعه همه سوالامو از شما پرسیدم،شما هم این دوران گذروندید تجربه دارید، بنظرت ...

زنده باشی عزیز کاری نکردم.من کارتون گرفتم دخترم زیاد چیزی یاد نگرفت ولی اونجا که میدید دسته جمعی تاثیرش بیشتر بود چون باهم تکرار میکردن.بنظرم ارزششو داره دوستم.اخه خیلی تاثیر داره اغراق نمیکنم چندبار برو از مادرا تحقیق کن.من دوستم میخواست بره انگلیس.دخترشو آورد اینجا.چون رنگین کمان همش مکالمه ست.الانم که رفته میگه مشکلی نداره با همکلاسیاش.بعد اینجا چون با بازی و سرگرمی یاد میدن و محیطش خشک نیست تاثیرش زیاده.بنظرم ببرش.دختر من روحیشم خیلی عوض شد.الان میگه آجیمم همینجا ببر

زنده باشی عزیز کاری نکردم.من کارتون گرفتم دخترم زیاد چیزی یاد نگرفت ولی اونجا که میدید دسته جمعی تاث ...

ممنونم،تو جاهای دیگه هم‌شعبه داره؟شما اطلاع دارید؟

شماره تلفن‌شو‌ دارید؟

2731
زنده باشی عزیز کاری نکردم.من کارتون گرفتم دخترم زیاد چیزی یاد نگرفت ولی اونجا که میدید دسته جمعی تاث ...

سلام فرگل جونم 

شما موسسه دیگه ای میشناسید در حد رنگین کمان باشه ولی ارزون تر

از مادرای دیگه چیزی نشنیدی؟

سلام فرگل جونم  شما موسسه دیگه ای میشناسید در حد رنگین کمان باشه ولی ارزون تر از مادرای دیگه ...

سلام عزیزم.خوبید؟نه فدات شم.جایی سراغ ندارم.اابته موسسه ایران ایتالیا رو شنیدم ولی درباره هزینه اش اطلاعی ندارم.