2733
2734
عنوان

از کجا میشه فهمید غذا دانشگاه کافور داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2325 بازدید | 41 پست
ادویه دانشجویی 🤣

😂👌

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از عوارض تستوسترون بالا همین ضخیم شدن موهای بدنه شاید علت های دیگم داشته باشه نمیدونم...تنبلی تخ ...

از کجا باید بفهمم تستوسترونم زیاد شده ج آزمایشی میخواد؟ اگه دارو بخواد و مصرف کنم موها دوباره کم میشه؟

2731
منم اینجوری شدم فهمیدم تنبلی تخمدان وکیست دارم دارو خوردم موقت خوب شد موها کم و نازک شد ولی دوباره ب ...

شاید مدتی که خوردی کم بوده دکترت چی گفت؟بعدش ازمایش ندادی؟؟

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2738
از کجا باید بفهمم تستوسترونم زیاد شده ج آزمایشی میخواد؟ اگه دارو بخواد و مصرف کنم موها دوباره کم میش ...

دکتر غدد برو ازمایششو برات می نویسه دارو هم داره من خودم تنبلی تخمدان دارم مشکلم همینه دکترم گفته بعد اینکه مصرف کنم خوب میشه...من نمیدونم البته شایدم به کافور ربط داشته باشه تو اینترنت دربارش تحقیق کن یکم

کافور داره بعد ناهار ادم بیحال میشه 

منکه سر درد میگرفتم. میل جنسیمم افتضاااح شده بود. بعد فهمیدم کافور داره. دیگه لب نزدم. تازه با اینکه از سلف نگیخوردم. از رستوران دانشگاه میگرفتم

2706