2733
2734
عنوان

از کجا میشه فهمید غذا دانشگاه کافور داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 41 پست
چراکافورمیریزن؟

ببین کافور میریزن بازم انقد همجنسس بازی و هزارتا گند دیگه تو خوابگاها هشت. اگه نریزن ک دیگه....

البته کافور درست نیست. چون یه عالمه ضرر دیگه هم داره. باید یچیز بریزن ک میلو کم کنه ولی ضرر نداشته باشه

ببین کافور میریزن بازم انقد همجنسس بازی و هزارتا گند دیگه تو خوابگاها هشت. اگه نریزن ک دیگه.... الب ...

عجب

من اصلا قبلا نمیدونستم کافورچیه تونی نی سایت فهمیدم

فک میکردم یه جورسمه  

باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش چرا دادم هیچی تا یکسال دارو خوردم بعد تا یه چن ماهی خوب بود دوباره فک کنم ب هم ریخت منم ولش کرد ...

یعنی درمان نمیشه😢عوارضش خیلی بده

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2731
منکه سر درد میگرفتم. میل جنسیمم افتضاااح شده بود. بعد فهمیدم کافور داره. دیگه لب نزدم. تازه با اینکه ...

اره رستورانم‌میزد کافور پسرا قبل اینکه بریم سلف شبیه عقاب نگاه میکردن برگشتنی  مث جوجه پراشون میومد پایین دساشونم بزور میکشیدن دنبال خودشون😂

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2740
ببین کافور میریزن بازم انقد همجنسس بازی و هزارتا گند دیگه تو خوابگاها هشت. اگه نریزن ک دیگه.... الب ...

خاک تو سرشون فکر متاهلای دانشگاه نیستن😒😒

خدا شاهده تمام مشکلات رناشویی زوحبن بخاطر همین کافوره😂😂