2703
2553

من همیشع پوستم صاف بود ولی الان شروع کردم جوش زدن و موهای بعضی قسمت های بدمم مثل شکم ک قبلا نازک و کم بودن الان دارن کلفت میشن. ینی بخاطر کافوره؟ از نظر میل ج ن سی که همونم ک همیشه بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینا هورمونیه ربطی به کافور نداره ک

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

مرغ و اینا زیاد میخوری؟پریودت منظمه؟

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2714
ینی چی شده ک هورمونام بهم ریخته؟ مشکلی داره؟ دارو میخواد؟

یکی از عوارض تستوسترون بالا همین ضخیم شدن موهای بدنه شاید علت های دیگم داشته باشه نمیدونم...تنبلی تخمدان نداری؟؟اخه من شنیدم کافور فقط رو میل جنسی تاثیرمیذاره

2706