2733
2734
عنوان

نکته ای در زمینه جادو و دعا گرفتن

498 بازدید | 65 پست

به حرف خیلیا توجه نکنید، هیچ کدوم از این اتفاقا واقعیت نداره. ممکنه یه سری مشاهدات بر اساس توهمهای شنیداری و دیداری آدما هنگام استرس باشه. چیزی که نشه با علم و آزمایش ثابتش کرد و نباید پذیرفت، بیخود وقت و انرژیتون رو هدر ندین.

به چه مشغول کنم دیده و دل را که مدام، دل تو را می طلبد، دیده تو را می جوید . .

خدا کنه هیچ وقت سرت نیاد اون موقع همچین حرفی نمیزدی .... به خدا هستش .. من خودم سر این تا مرز طلاق رفتم بعد ازدواج و باکره بودم 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا کنه هیچ وقت سرت نیاد اون موقع همچین حرفی نمیزدی .... به خدا هستش .. من خودم سر این تا مرز طلاق ر ...

اره منم دیدم چ تاثیری گذاشته رو بقیه

ولی برای خودم اصلا بهش معتقد نیستم🤔

اره منم دیدم چ تاثیری گذاشته رو بقیه ولی برای خودم اصلا بهش معتقد نیستم🤔

منم نبود م تا آدم سرش نیاد و تو موقعیتش نباشه درک نمیکنه حال بقیه رو

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738

طبق آیات قرآن جادو و چشم زخم وجود داره 

ولی راه در امان موندن ازشون   فقط همون آیات قران 

چهار قل و آیت الکرسی  و وان یکاد  و ...

ولی اینکه بعضی ها کلا  احساس شون این ک ملت بیکار نشستن ک یا بخت اینا رو ببندن یا اینها رو نازا کنن با دعا  و .... دیگه بر میگرده  ب جهل و خرافات 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ههههه باش

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خدا کنه هیچ وقت سرت نیاد اون موقع همچین حرفی نمیزدی .... به خدا هستش .. من خودم سر این تا مرز طلاق ر ...

خب اختلاف نظر و طلاق برای همه ممکنه پیش بیاد چه جوری میشه ثابت کرد نتیجه دعا گرفتنه؟

به چه مشغول کنم دیده و دل را که مدام، دل تو را می طلبد، دیده تو را می جوید . .
به من گفت همزاد داری اون چیه اه

تو اسلام ، چیزی تحت عنوان همزاد وجود نداره

اینها  رو رمالها و دعا نویس ها  جا میندازن  صرفا برای تلکه کردن ملت

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706