2737
2734
عنوان

کسی سرم مو یا ماسک مویی میشناسه که موهارو تقویت و پرپشت کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1844 بازدید | 34 پست
من سرم يا ماسك نميدونم ولى روغن كرچك موها رو ضخيم ميكنه البته چربه اگه طاقت بيارى چند ماه

حدوده ۵۰۰ تومن فقط خرجه روغن و چیزای گیاهی کردم هیچکدوم تاثییر نداشت

سربازم دنیاامه  
موهای منم کف سرم چربه خود موهام خشکه خیلی ریخته مخصوصا جلوی موهام 

واسه من که جواب داده شامپو فولیکا وقتی شونه میکنم فقط پنج شیش تا تار مو میریزه 

سربازم دنیاامه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن كرچك رو امتحان كردى؟ البته محصولات گياهى كه حتما بايد اصل باشن تا جواب بدن مثل همين روغن ...

یه ترکیب بود که روغن سیاهدانه و کرچک و نارگیل و باید قاطی میکردم میزدم 

سربازم دنیاامه  
2731

من ماسک مو بیول میزنم خیلی خوبه موهامو خیلی خوب نرم میکنه خواهرمم شوارتزکف میزنه اونم خیلی خوبه،برای تقویت مو روغن نارگیل زیتون کرچک بادوم باهم قاطی کنین ساقه موهارو چرب کنین فقط چندساعت بمونه آخرش یه حوله رو بزنین تو آب گرم در حد جوش فقط حواستون باشه نسوزین بعد بپیچین دور موهاتون بخار کنه قشنگ جذب مو بشه بعدم که حمام،،برای ریزش موهم گلابو بریزین تو یک اسپری هرشب اسپری کنین ریزشتون خیلی کم میشه دوست من خیلی ریزش داشت همیشه کلی پول شامپو وتونیک وسرم اینچیزا میداد الان میگه دیگه اونو هرشب میزنم ریزش ندارم 

وای منم موهام وحشتناک میریزه ازحرص وجوش واسترس .تو دسشویی وحموم واشپزخونه و یه عالمه موهای منه مادرمم غرمیزنه سرم .کچل شدم کم شده به منم یه دارویی شامپویی چیزی معرفی کنید خسته شدم 

روغن كرچك رو امتحان كردى؟ البته محصولات گياهى كه حتما بايد اصل باشن تا جواب بدن مثل همين روغن ...

یه سری حنا و روغن زیتون و روغن نارگیل زدم ریزشم ۱۰ برابر شد فک میکنم روغن به موهام نمیسازه 

سربازم دنیاامه  
2738
وای منم موهام وحشتناک میریزه ازحرص وجوش واسترس .تو دسشویی وحموم واشپزخونه و یه عالمه موهای منه مادرم ...

من از شامپو فولیکا جواب گرفتم امتحان کن 

سربازم دنیاامه  
یه سری حنا و روغن زیتون و روغن نارگیل زدم ریزشم ۱۰ برابر شد فک میکنم روغن به موهام نمیسازه 

حتما جنس موهات چربه،واسه ریزشش گلابو بزن تقویت روغن اما اگر موهات چربه فقط به ساقه بزنه به ریشت نخوره ۵سانت فاصله بده چون روغن برا پوست سر چرب خوب نیست

من تعریف اینو خیلی شنیدم اما گرونه نخریدم تاحالا Echos

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫