2733
2739
عنوان

کمکککک کنید پسرم😞

162 بازدید | 35 پست

یازده ماهشه نه حرف میزنه نه راه میره

همه نزدیکا میگن پسر ما تو‌این سن راه‌افتاده بودن و‌حرف هم‌میزدن 

پسرمIQ خیلیی بالایی داره اما راه نمیره واینکه سر انگشتای‌پاش راه میره وقتی اونو راه میبرم کمک کنید‌راهنمایی کنید خیلی هم فعاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چکاپ نبردیش  

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2738

عزیزم بچه با بچه فرق داره 

پسر من ۱۳ ماهگی قشنگ راه افتاد 

بزار هرکی هرچی میخواد بگه 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
خیلی ناراحت میشم‌وقتی میگن هنوز راه نمیره؟ هنوز حرف نمیزنه؟ وووو

بگو به شما هیچ ربطی نداره.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706