2733
2739
من تيفاني رو دوست دارم

😳😳

چه باحتل اسمش و نشنیدم تا حالا این رنگ و چه رنگی میشه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من خییییلی لاک دوست دارم 

بالای ۳۰ تا دارم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
😳😳 چه باحتل اسمش و نشنیدم تا حالا این رنگ و چه رنگی میشه

لاك اول از بالا

تيفانيه ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
از صورتی کمرنگت میخوااام😢😢😢

قابل نداره🤩

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
لاك اول از بالا تيفانيه ديگه

نمیدونستم 

اولین باره میشنوم

چرا؟

شوهرم ندوس

من خییییلی لاک دوست دارم  بالای ۳۰ تا دارم

چیشد داستانتو ننوشتی بنویس دیگه

اوووووففففف اینا رووووو از هممممشون بزن هر ناخن و یه رنگ بزن من عاشق لاکم ولی لاکهای تیره رو بیشتر ...

من لاک ملایم دوس دادم 

به هر ناخن یه رنگ بد میشه ها😕

مرسییی مبارکت باشه😍😍 میشه مارکشو با شمارش بگی

بعله عزیزم 

لیزل ۵۵۱

2706