2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جاری من قبل عید زیر پل عابر تصادف کرد برا پنجاه پنجاه زدن ۱۸۰میلیون بریدن اینم بگما جاریم بنده ی خدا‌فوت‌شد

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2740

والله منmvm داشتم از این کوچیکا 

۳سال پیش از پشت زدم به یه وانت ماشینم ترکید ولی ماشین اون هیچی نشد ۱ملیون خسارت ماشین من شد

بابامم پارسال تقریبا زد به یه پراید تو آزادگان ۴ملیون خسارت دید پرایدولی بیمه داد ماشین بابامم تقریبا ۳و خورده ای خسارت دیو که خودش داد

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

مونده ب نظر افسر ک کی رو مقصر بدونه 

من سال پیش تصادف کردم من زدم ولی افسر ماشین جلویی رو نوشت ک انحراف ب چپ داشته از جای ترمز ها و درسته یه مقدارم خودم خرج کردم ولی به هر حال بیمه طرف مقابل هزینه ها رو داد 

تا کفشهای مرا نپوشیدی و راه هایی که رفته ام نرفته ای مرا قضاوت مکن ای دوست ....
والله منmvm داشتم از این کوچیکا  ۳سال پیش از پشت زدم به یه وانت ماشینم ترکید ولی ماشین اون هیچ ...

من خیلی نگرانم زدم به ماشین شاسی بلند چینی دوستم دستش شکسته ازم شکایت کرده حالن خسلی بده ۱۰ روز از تصادف میگذره ولی حالم بدههه