2733
2739
همه همین میگنننن چون مسخره ام تصادف کردم انگار اصن یکی منو هول داد برم تو اون ماشین 

اینجوری قسمت بوده 

وگرنع من بابام ۳۰ساله راننده س اولین بار بود تصادف کرد

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

داستانم پیچیده اس الن یه قانون جدید زدنن بره ماشینای بالای ۱۸۰ ملیون ک بیمه نصف خسارت میده میگن باید حتمن بیمه بدنه داشته باشن ک یارو بیمه بدنه ام نداره از شانس من  .... الن من ۱۰ ملیون ضرر زدم بیمه ۵ تومن میده با اینک سقف مالی من ۷.۷۰۰ .دیروز زنگ زد بهم یارو میگه بیا تو ۵ ملیون بقیه اش بده من از شکایت افت قیمتم میگدرم اخه من هنوز نمیدونن افتش چه قد نمیدونم چیکار کنم نوندم تو دو راهیی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری قسمت بوده  وگرنع من بابام ۳۰ساله راننده س اولین بار بود تصادف کرد

هر چی فک میکنم حکمتش نمیفهممم حکمتش این بود ک من برم زیر قرض و قسط تو این اوضاع ک ۱۰۰ تومنم تو کارتم نبود الن کمه کم ۷ ملیون خسارت مالی شده برام تا اینجای کار ماشین خودمم داغون شده

هر چی فک میکنم حکمتش نمیفهممم حکمتش این بود ک من برم زیر قرض و قسط تو این اوضاع ک ۱۰۰ تومنم تو کارتم ...

غصه نخور چند ماه دیگه که همچی تموم شه اصلا یادتم نمیاد که پولشو چجوری و به چه سختی جور کردی

اتفاقیه که افتاده و دیگه نمیشه کاریش کرد پس باهاش کنار بیا

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2731
غصه نخور چند ماه دیگه که همچی تموم شه اصلا یادتم نمیاد که پولشو چجوری و به چه سختی جور کردی اتفاقیه ...

خیلی سخته برامممم خیلی :( دعا کنید برامممم اون دوستمم ک اونجوری کرد مثلن رفیق دبیرستان بود ههه

2738
جاری من قبل عید زیر پل عابر تصادف کرد برا پنجاه پنجاه زدن ۱۸۰میلیون بریدن اینم بگما جاریم بنده ی خدا ...

سلام از مام یکی از اقواممون عابر پیاده بود تصادف کرد فوت شد پنجاه پنجاه زدن اون پنجاه درصدشونو ک خودشون مقصر بودنو ی وکیلی بود میگرفت براشون خواستیم برا مابقی دیشون شماره وکیلرو بدم 

سلام از مام یکی از اقواممون عابر پیاده بود تصادف کرد فوت شد پنجاه پنجاه زدن اون پنجاه درصدشونو ک خود ...

ممنون عزیزم یک سالی میشه گذشته

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
جاری من قبل عید زیر پل عابر تصادف کرد برا پنجاه پنجاه زدن ۱۸۰میلیون بریدن اینم بگما جاریم بنده ی خدا ...

سلام وقتتون بخیر 

پدر من هم تصادف کرد عابر بود 50 /50زدن نصف دیرو دادن .همون زمان ی موسسه بما معرفی کردن که اون نصفه دیه که بابام مقصر بودو برامون گرفتن بدون هیچ هزینه ای چیزی همون حدود 180 میلیون دوم حالت خیریه ی خواستین ادرسشو بهتون بدم تشریف ببرید اقدام کنن براتون 2 ماهه زمان بره ولی شدنیه 09304608716 اخلاقی

ممنون عزیزم یک سالی میشه گذشته

تصادف پدر من هم سال 95 بود اینا برامون برج 8 سال 98 اقدام کردن و تا برج 12 برامون واریز شد ینی دیرو کامل پرداخت شد بنظرم تو این اوضاع اقتصادی مبلغ کمی نیس شاید بتونه گره از کار خیلیا دریاره البته ناگفته نماند اینا به نرخ روز میگیرن مال بابای منو به نرخ 98 گرفتن از جاری شمارو هم به سال 99 میگیرن دیه کامل امسال 330 میلیونه انگار نصف 330 میلیونو براتون میگیرن 

تصادف پدر من هم سال 95 بود اینا برامون برج 8 سال 98 اقدام کردن و تا برج 12 برامون واریز شد ینی دیرو ...

مننون ک بفکرین ولی متاسفانه اون مقدارپولیم ک بچه هاش و همسرش کرفتن هدر دادن برادرشوهرم زن گرفته یکی از بچه هاش معتاده پولشو داد واسه خوشگذرونی خودش  دوتلی دیگشونم همینطور پولو صرف ولخرجیاشون کردن 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
مننون ک بفکرین ولی متاسفانه اون مقدارپولیم ک بچه هاش و همسرش کرفتن هدر دادن برادرشوهرم زن گرفته یکی ...

بالاخره حقشونه دیه 

حق انسان هم گرفتنیه ن دادنی ک بخان خودشون بدن صلاح دونستید معرفی کنید برای رضای خدا پولشو برای مرحوم خیرات کنن