2733
2739

یادمه یه کاربر زده بود تاپیک میگفت رفتیم مهمونی خونه دوست شوهرش مثل مدرک دکترا داشته اینقدر با زنش دعوا میکرده.  ...... فقط مهم اخلاق هست به اخلاق و معرفت و شخصیت طرف نگاه کن نه پول و مدرکش

.....🤪....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای چقد اختلاف...عجب مامان خوش شانسی داشتیا خخخخ

پدرم معلم بود الان بازنشسته شده.چندتا معلم براش انتخاب کرده بودن گفته بود من خانم کارمند نمی خوام

واقعا مامانم خیلی خانمه.بابام خیلی قبولش داره.ی چیزایی و ی طرح هایی برا کارای من یا بقیه میده ک من میمونم چجوری اینارو بلده

یادمه یه کاربر زده بود تاپیک میگفت رفتیم مهمونی خونه دوست شوهرش مثل مدرک دکترا داشته اینقدر با زنش د ...

پول که مهمه پولدار پیدا نمیشه 😂

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2740
میخواستم ببینم اگه شوهر سطح سوادش بالا نباشه مشکل به وحود میاد؟

بستگی داره به طرفت من لیسانس دارم همسرم دیپلم ولی بیشتر جاها از درک و شعورش خشکم میزنه

تا حالا یه کتاب رو دوبار خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟داستان تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما استادیدخانم دکتر با داشتن تجربیات فراوان می تونم گرایش تخصصی تون را بپرسم.؟ درضمن اگر میشه درمو ...

اگر اشتباه نكنم بايد مربوط به دسته داروهاي سرطانشناسي باشه 

بيشتر در كنير سينه كاربرد داره 

گرچه اينها تخصص من نيست عزيزدلم

تحصیلات شعور نمیاره مهم شعوره. دیدم ادمی که تحصیلات بالا داره ولی بلد نیست با زنش تو جمع درست رفتار کنه بر عکسشم دیدم بدون تحصیلات ولی با شخصیت و با شعور

آدمی که حرف دیگران، نه بهش اعتماد به نفس میده نه تخریبش میکنه قطعا جای درستی ایستاده .
2706