2737
2739
عنوان

ویار حاملگی از چند هفته شروع میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عه؟پس امیدوار نباشم آجی؟😫😫😫

ایشالله که استثنا باشی و مثبت بشه عزیزم هر چی خیره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه هاااا من صبحا حالت تهوع دارم هیچوقت اینجوری نبودم، بی بی چک میزنم صبحا مثبت میشه اما به غیر صبح بزنم منفی میشه،آیا میشه بی بی چک صبحا اشتباه نشون بده؟آزمایشمم منفی بود، خیلی سره معدم میسوزه صبحا دورازجونتون میخام اوق بزنم سره صبح بس معدم یه حالیه

یعنی از اول ماه رمضون میدونستی که بارداری و بهت دکتر گفت نگیر، من 8 روز گرفتم بعد متوجه شدم که باردا ...

اره من دو سه روز قبل از ماه رمضون فهمیدم باردارم و رفتم دکتر گفت روزه نگیر سه ماه اول نمیشه روزه گرفت

تازه قرص کلسیم اینا داده یکی بعد صبحانه یکی بعد ناهار یکی دیگه ام نیم ساعت بعد ناهار

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2740
بچه هاااا من صبحا حالت تهوع دارم هیچوقت اینجوری نبودم، بی بی چک میزنم صبحا مثبت میشه اما به غیر صبح ...

احتمالا نی نی کوچیکه بتا چند بود مال منم اولش مشکوک بود فرداش مثبت شد 

خدایا مواظب همسر  مهربونم و پسرمباش به خودت سپردمشون💙💙
اره من دو سه روز قبل از ماه رمضون فهمیدم باردارم و رفتم دکتر گفت روزه نگیر سه ماه اول نمیشه روزه گرف ...

پس شما هفت هفته ای منم میشم شش هفته چون من یه هفته از ماه رمضون گذشته بود فهمیدم باردارم. فعلا من هیچی جز اسد فولیک نخوردم. سونو رفتی شما؟

احتمالا نی نی کوچیکه بتا چند بود مال منم اولش مشکوک بود فرداش مثبت شد 

بتا ۰/۱بود یعنی از عدد ۱ هم کمتر بود عزیزم😥😥😥، اما بی بی چکام فقط صبحا مثبت میشه هروقت دیگه بزارم منفیه 

یازده روز خیلی که باید نشون میداد حالا صبر کن یک هفته دیگه برو اگه باشی حتما نشون میده

اره،😭😭۱۹این ماه باید میشدم نشدم، میشه منم به مامانم ببرم؟تا یک ماه آزمایشش نشون نمیداده بارداره، بتا پایین بوده خیلی

بتا ۰/۱بود یعنی از عدد ۱ هم کمتر بود عزیزم😥😥😥، اما بی بی چکام فقط صبحا مثبت میشه هروقت دیگه بزارم ...

اهان نمیدونم والا ...ولی هر چی کمتر استرس داشته باشی به نفعته 

خدایا مواظب همسر  مهربونم و پسرمباش به خودت سپردمشون💙💙
پس شما هفت هفته ای منم میشم شش هفته چون من یه هفته از ماه رمضون گذشته بود فهمیدم باردارم. فعلا من هی ...

اخه من دیر رفتم ازمایش دادم اخرین پریودم ۴فروردینه

2706