2410
2553
عنوان

ویار حاملگی از چند هفته شروع میشه

1014 بازدید | 62 پست

مثل حالت تهوع و حساسی به بو هوس کردن

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من از هفته ۶ تا آخر ۴ماهگی ویار شدید داشتم

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
2714

من الان توی ۶ هفتم امام هیچی یه هیچی نه هوس میکنم نه حالت تهوع نه بو  میترسم 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

من فک کنم هفت هفته باشم از یک هفته پیش شرو شد خیلی حالم بده چیزی بخورم حالم بد میشه نخورم حداقل فقط ضعف دارم بخورم تنگی نفس حالت تهوع درد معده ووووو

خدایا مواظب همسر  مهربونم و پسرمباش به خودت سپردمشون💙💙

طبیعی الان اوضاع من

من فک کنم هفت هفته باشم از یک هفته پیش شرو شد خیلی حالم بده چیزی بخورم حالم بد میشه نخورم حداقل فقط ...

یه سوال شما روزه هم میگیری

2706