2737
2734
عنوان

بیاین در مورد فوبیا هامون حرف بزنیم

608 بازدید | 100 پست

من ازبچگی فوبیای تنهایی و تاریکی داشتم

تااینکه بزرگ شدم وفوبیای زیر مبل کابینت واینجورجاها دارم اصلا نمیتونم دستمو ببرم زیرشون وچیزی بردارم یا تمیز کنم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز که هنوزه فوبیای تنهایی وتاریکی باهامه دخترم یازده ماهشه وقتی چراغ خاموشه  میره تو اتاقش ولی من بخوام برم بیارمش توپذیرایی بایداول چراغ روشن کنم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
2731

من فقط فوبیای حشره دارم...

یعنی یه پشه از بغلم رد شه تمام تنم مور مور میشه  

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

عنکبوت ببینم سکته میکنم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738

ترس از ارتفاع و تاریکی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن