2733
2739
عنوان

سوال دندانپزشکی دارید تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 3259 بازدید | 211 پست
اگه خوب انجام نشه و یا خودتون بهداشتتونو رعایت نکنید بله

یه سوال دیگ بین کامپورزیت و لمینیت برای پرشدن فاصله بین دندان کدومش ترجیحا بهتره؟؟

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
یه سوال دیگ بین کامپورزیت و لمینیت برای پرشدن فاصله بین دندان کدومش ترجیحا بهتره؟؟

هر کدومش مزیتای خاص خودشو داره ، اگه موقعیت دندونا اوکی باشه میشه بدون تراش کامپوزیت کرد و تو بک روز انجام میشه ولی هر چند وقت یه بار باید پالیش بشه. لمینت چون سرامیکه قاعدتا زیباییش بیشتره و گرونتره دندونا بیشتر تراش میخورن و دو دو جلسه انجام میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کدومش مزیتای خاص خودشو داره ، اگه موقعیت دندونا اوکی باشه میشه بدون تراش کامپوزیت کرد و تو بک روز ...

پس قاعدتا ضررای لمینیت بخاطر تراش باید بیشترباشه دیگ😕

خیییلیی ممنون از راهنماییتون😙

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
2731

دندون عصب کشی شده و رو کش شده ممکنه درد بگیره ؟ علت دردش چیه . دندونم رو ۸ سال پیش عصب کشی و روکش کردم الان درد میکنه خیلی 

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

سلام پسرم هشت سالشه . دوسال پیش که چهار تا دندونای بالایی جلویی افتادن دوتا بزرگا در اومدن ولی با فاصله خیلی زیاد حدود سه چهار میلی . دوتا کناری هنوز بعد دوسال در نیومدن . پارسال که بردمش دکتر گفت یکسال دیگه هم صبر کن اگه در نیومد باز بیارش . عکس هم گرفتیم دندون ها بودن ولی در نمیان . نمیدونم جا ندارن واسه رویش یا لثه باز نمیشه . به نظر شما باید چیکار کنم . ببرم ارتودنسی ؟  اگه بردم چقدر طول میکشه که تو دهنش بمونه ؟ فکر نکنم پسرم همکاری کنه واسه گذاشتن و نگه داشتن ارتودنسی

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
2738
ریشه اش رو باید بکشم؟؟؟ سه واحدی ینی هزینه ۳تا دندون باید بدم؟؟؟ هزینه اش چقده؟؟؟

بله البته اگر مطمئنید قابل بازسازی نیست دیگه باید کشیدش. بله هزینش برابر هست با هزینه ۳ روکش ولی باز هم خیلی از ایمپلنت ارزونتر میشه

دندون عصب کشی شده و رو کش شده ممکنه درد بگیره ؟ علت دردش چیه . دندونم رو ۸ سال پیش عصب کشی و روکش کر ...

بله میتونه درد بگیره درسته که خودش عصب نداره ولی بافت اطرافش عصب داره... خیلی احتمالات زیادی وجود داره ممکنه روکش مشکل داشته باشه یا عصب کشیش ایراد داشته باشه شاید روکش بلنده یه کم کوتاه بشه درست بشه شاید هم درد دندانهای کناری باشه به هر حال باید معاینه بشید

سلام پسرم هشت سالشه . دوسال پیش که چهار تا دندونای بالایی جلویی افتادن دوتا بزرگا در اومدن ولی با فا ...

شاید دندونای شماره ۲ رو به زود خودش کنده چون قاعدتا اگه لق شده بود و میفتاد دائمیای زیرش انقدری جلو اومده بودن که تا الان در بیان. حتما با یک دندانپزشک متخصص اطفال مشورت کنید

سلام. بین ۲تا دندونای فک بالام فاصله داشت ارتو کردم. تا یسال سیم داشتم، بعد درآوردم الان یسالونیمه ک از قالب نگه دارنده استفاده میکنم. نمیدونم تا کی باید استفاده کنم. واقعا خستم کرده، ۲روز ک درش میارم بعد دوباره میذارم دهنم فشار حس میکنم انگار دوباره فاصله پیدا کرده و تا دوباره داخل قالب حس راحتی کنم طول میکشه. میترسم کامل بذارمش کنارو بعد ی مدت دوباره ب حالت قبلش برگرده دندونام

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
اگر دندانهای فک پایین مقداری جلو باشه ارتودنسی نیازه فقط فک پایین ارتودنسی میشه یا بالاهم نیازه؟؟؟ ...

حتما نیاز به معاینه هست ولی معمولا هر دو فک نیاز پیدا میکنه به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید

2706