2737
2739
عنوان

سوال دندانپزشکی دارید تشریف بیارید

3259 بازدید | 211 پست

سلام دوستان من نذر کردم که چند روزی بیام اینجا و در حد اطلاعاتم به سوالای دندانپزشکیتون جواب بدم ( خودم دندانپزشک هستم خیالتون راحت ) امیدوارم براتون مفید باشه لطف کنید اگه جوابتون رو گرفتید برای مثبت شدن جواب ivf ام و سلامتی جنینام دعا کنید. فقط لطف کنید ازم نخواید دکتر معرفی کنم. ممنون

ارتودنسی دارم برام پریروز فنر گذاشتن الان فک پایینم درد میکنه چی کار کنم؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام بنظرتون جرم گیری دندان خوبه یا بعدا لک میفته و این حرفا. من میخوام انجام بدم اما شنیدم بعدا به مرور بد میشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

سلام عزیزم انشالله بسلامتی رد کنی این روزهارو

دندونمو روکش زدم مثلا سفیدترین رنگشو ولی نسبت به دندونای دیگم تیره تره،دندون جلوییم بالا،چیکار کنم سفیدتر شه؟اصلا اعتمادبنفسمو ازدست دادم.....

سلام دندونای خراب بچه هارو توسن 8-9سالگی بکشیم جاش دندون درمیاد دوباره؟

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
ارتودنسی دارم برام پریروز فنر گذاشتن الان فک پایینم درد میکنه چی کار کنم؟؟

طبیعیه عزیزم هر بار که شما تشریف میبرید و تغییری توی سیم یا فنرتون ایجاد کنن درد دارید چون داره به دندوناتون نیروی زیادی وارد میشه و دندونا جا به جا میشن. اگه بیش از حد بود میتونید مسکن استفاده کنید

2706