2737
2734
عنوان

کیا پیشه پسرشون که 14 ساله یا 10 ساله لباس دکلته یا تاپ

| مشاهده متن کامل بحث + 11180 بازدید | 149 پست
خوب عزیزم دوروز دیگه که پسرتون متوجه میایل زناشویی شد اونوقت فک نمیکنید براش کمی سخت بشه 

به نظر شما پسری که تو خونه همیشه مادرشو پوشیده دیده وقتی بره بیرون مدل لباسهایی که این روزا مد شده و می پوشن همه ببینه و چون تا به حال ندیده توجه کنه سخت تره یا پسری که از اول تو محیط بازی بزرگ شده و این چیزا نظرش و جلب نمی کنه ؛برای کدوم دسته سخت تره؟

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍
يعني پسرت بايد بفهمه اونا دارن بد ميپوشن  شما با تيشرت و شلوار بگرد خب

خداوکیلی تی‌شرت و شلوار سخته 

تو خونه مگه میشه اصلا ادم میپوکه

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خواهرتون جدا نشد؟ اخه کفتین بدجورخیانت میکرد،بامحارم،باکودک چجوری خواهرتون تحمل میکنه؟

مجبوره..سومین ازدواجش بود...اقبال خواهرم خیلی نحس بود...خدا رحمش کنه...به خاطر اینجور خیانتها و شکستهایی که داشت سه ماه بیمترستان اعصاب و روان بستری بود ولی گفت دیگه طاقت جدایی ندارم.دوباره رفت سر زندگیش فعلا یجوری میگذرونه

مجبوره..سومین ازدواجش بود...اقبال خواهرم خیلی نحس بود...خدا رحمش کنه...به خاطر اینجور خیانتها و شکست ...

پیش روانپزشک رفتن فایده ای هم داشت؟

من که اصلا دکترای ایرانی رو قبول ندارم

اکثراهیچی نمیفهمن،یه تعداد اندکی شون واقعا میشه بهشون گفت دکتر،بقیه که هیچی

2728
پیش روانپزشک رفتن فایده ای هم داشت؟ من که اصلا دکترای ایرانی رو قبول ندارم اکثراهیچی نمیفهمن،یه تع ...

آره پیس دکتر خبره ای رفتند..فعلا میل جنسیش رو در حد صفر رسونده که تا یه مدت از فکرهای جنسی بیاد بیرون ..کافیه به چند روز داروهاشو نخوره اخلاقش مث وحشی ها میشه...وابسته به دارو هست...مشکلش به این راحتی ها قابل حل نیس

آره پیس دکتر خبره ای رفتند..فعلا میل جنسیش رو در حد صفر رسونده که تا یه مدت از فکرهای جنسی بیاد بیرو ...

انشالله خدا کمکشون کنه ،یه معجزه ای اتفاق بیفته

هردو شون به ارامش برسن هم خواهرت هم شوهرش

فقط یه سوال میپرسم اگه دوست داشتی جواب بده

خانوادش فاسدن یانه تجاوز کرده بهشون؟

خداوکیلی تی‌شرت و شلوار سخته  تو خونه مگه میشه اصلا ادم میپوکه

وا 

خب تيشرت استينش خيلي كوتاهه شلوار راحتي و شلوارك هم مشكلي نداره كه 

كجاش سخته

قضاوت فقط کار خداست...
انشالله خدا کمکشون کنه ،یه معجزه ای اتفاق بیفته هردو شون به ارامش برسن هم خواهرت هم شوهرش فقط یه س ...

نه بهشون تجاوز نکرده...ولی یه خواهر داره که خیلی با اون راحته و خدا میدونه تو خلوتهاشون چی بینشون میگذره.ولی در حد لمس و اینا رو حتما با هم بودند

2738
نه بهشون تجاوز نکرده...ولی یه خواهر داره که خیلی با اون راحته و خدا میدونه تو خلوتهاشون چی بینشون می ...

انشالله خدا خودش کمک کنه

خیلی سخته تحملش

واسه خواهرت دعاکنین خدا خودش مشکلشونوحل کنه

به نظر شما پسری که تو خونه همیشه مادرشو پوشیده دیده وقتی بره بیرون مدل لباسهایی که این روزا مد شده و ...

عزیزم اون چه قبل دیده باشه چه ندیده باشه ناخوداگاه نگاهش خواهد افتاد فقط فرقشون اینه که بیرون میبینه و میاد تو خونه تا از اون محیط و اون موقیعت دور باشه حالا وقتی تو خونم این چیزارو ببینه میدونی چه فشاری بهش وارد میشع  

خانه باید محل ارامش باشه ولی اینجوری نوجوانمون حتی تو خونه ارامش نداره 

ببخشید که اینقدر رک حرف میزنم ولی خانم ها به راحتی با لباس های باز همسرشون رو ت ح ر ی ک میکن (درحالی که امکان داره روز قبلش .....)جالا اون نوجوان بدبخت که این چیزارو میدونه و میبینه و هیچجا در امان نیس چه کنه چطور خودشو تخلیه کنه شیطونم که بیکار نمیشینه 

من خودم سعی میکنم خونم رو محل ارامش فرزندانم کنم تا بدور از حربه هایی که بیرون هست و میبینن فکرشون ازاد بشه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

عزیزم نظر شما کاملا محترم ولی روابط زن و شوهر کاملا مجزا است و فرق می کنه کسی پیش پسرش لخت نمی شه اما پوشش زیاد و حریص کردن بچه ها جواب عکس داده همیشه.مثل اینکه گفته می شه پدر باید با دخترش دوست باشه و بهش ابراز علاقه کنه ، ببوستش؛ اگه اینجور بود دخترا هم باید تحریک می شدن.روابط راحت و دوستانه والدین برای بچه ها لازمه حالا اگه یه مادر پیش پسرش تاپ نپوش هیچ تضمینی برای حفظ اخلاق در پسر نیست 

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍

من خیلی مراعات میکردم پسرم یازده سالشه از وقتی دیدم معلماش کت دامن کوتاه میپوشن همکلاسی‌اش دامن تازانو .گاهی رکابی می‌پوشم.دیگه تابستون تو خیابون نگم ملت می‌ریزند بیرون

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
عزیزم نظر شما کاملا محترم ولی روابط زن و شوهر کاملا مجزا است و فرق می کنه کسی پیش پسرش لخت نمی شه ام ...

عزیزم حرف شما درست شاید تصمینی برای حفظ اخلاق در پسر نشه ولی یکی از علل های کلی  برای مشکلات جنسی مورد پوششه حالا شاید حتی از صد نفر یکی این مشکل براش پیش بیاد ولی عقل حکم میکنه واسهاین که اون یک نفر پسر ما نباشه رعایت کنیم من نمیگم خدای نکرد پسر به نتدر یا خواهرش نظر داره میگم همه اینها مزید بر علت میشه تا خدای نکرده به خود ارصایی یا روابط نامشروع در بیرون رو بیاره یا حتی در بزرگسالی باعث ایجاد مشکلات جنسی بشه

ان شاالله که سهمتون از زندگی همیشه خوشی باشه 😍پیروزباشید

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706