2733
2734
عنوان

لک لانه گزینیه یعنی 😕 بیاین بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 644 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما داری پری میشی...اخی عزیزم.ی وقت ناامید نشی خیلی احتمال این هست اقدام بعدی بشی.بخصوص اینکه منظم ...

اره پری اومد نه ناامید نمیشم من ۳۰باید میشدم ۲۹شدم به نظرت این ماه هم اقدام کنم یا نه جلوگیری کنم قرصامو مصرف کنم

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2738
نه دیشب که  6 ماهه اقدامم ایشالا که لانه گزینی باشه  بچه ها اگه باردار باشم الان نشون می ...

احتمال لانه گزيني هست

همه لك لانه گزيني  و ندارن اما من داشتم

من هميشه پريودام 24-25 روزه اس

دقيقا هرماهم 3-4 روز قبل شروعش لك بيني قهوه اي داشتم  و بعد خونريزيم شروع ميشد

اون ماهي كه باردار شدم بازم 3-4 روز مونده به موعدم ديدم اي داد لك قهوه اي دارم ديگه خيلي غصه خوردم و پد گذاشتم

اما 3-4 روز گذشت و هيچ خبري نشد . مرتب لك بيني داشتم اما خونريزي دركار نبود فقط يه شب يكم شبيه خونابه شد اما فرداش خبري نشد

بازم من باور نكردم حامله باشم منتظر بودم كه پريود شم

1 هفته 10 روز گذشت بازم يكم لك قهوه اي ديدم ديگه قاطي كرده بودم

گفتم بزار بي بي چك بزارم

دقيق 10 روز تاخير داشتم كه تو صدم ثانيه بي بي چكم دوخطه شد  و فرداشم جواب بتام 6147 بود

چقد حرف زدم   

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  
مبارکت باشه گلم سالم بغلت بیاد

فداي سرش كه پريود شد 

ماه ديگه

ايشاله شمام بزودي مادر بشي عزيزم

اما تجريبياتم به درد كسي شايد بخوره هاهاهاههاا  خوب شد نوشتم اينجا

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  
فداي سرش كه پريود شد  ماه ديگه ايشاله شمام بزودي مادر بشي عزيزم اما تجريبياتم به درد كسي شاي ...

اره عزیزم به درد میخوره ایشاالله مرسی گلم 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2706