2733
2739
عنوان

لک لانه گزینیه یعنی 😕 بیاین بگم

3001 بازدید | 644 پست

من پریودام از موقع اقدامم تا حالا 42 روزه شدن 

و 3 موعدمه 

دیشب رابطه بدون جلوگیری داشتم بعدش که رفتم دستشویی یه لک خون دیدم فک کردم پریود شدم ولی تا اخر شب دیگع نه لک دیدم نه خون بعدش رفتم غسل و الانم روزم تا حالا هم لک و خونی نبوده 

هیچ وقت اینجوری نبودم 

به نظرتون لانه گزینیه ؟؟

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همون دیشب نگرفته که ..احتمالا از قبل بارداری و لانه گزینی کرده تازه ...مگه نمیخوای 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

یه دونه بیبی دارم بزنم ؟ 

من همیشه پریود میشم اولش یکم خون بعدش دیگه شروع میشه و دل درد میگیرم 

ولی الان کمرم درد داره فقط 

2740
همون دیشب نگرفته که ..احتمالا از قبل بارداری و لانه گزینی کرده تازه ...مگه نمیخوای 

نه دیشب که 

6 ماهه اقدامم ایشالا که لانه گزینی باشه 

بچه ها اگه باردار باشم الان نشون میده 

5 روز پیش زدم منفی بود 

نه دیشب که  6 ماهه اقدامم ایشالا که لانه گزینی باشه  بچه ها اگه باردار باشم الان نشون می ...

بعد لانه گزینی دیگه میاد تو جریان خون ادرارت اگه باشی که ان شاالله هستی حتما نشون میده

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
دوستان میشه یکی برام دقیق روز لانه گزینیمو محاسبه کنه من هرچی فکر میکنم میبینم امروز میوفته اگه میشه ...

مگه حساب میکنن بعضیا که اصلا ندارن

نه دیشب که  6 ماهه اقدامم ایشالا که لانه گزینی باشه  بچه ها اگه باردار باشم الان نشون می ...

حالا بازم بزن اگه نشون نداد روز موعدتم بزن

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2706